Książę Filip mąż krółowej Elżbiety II trafił do szpitala w seszły piątek, choć trafił dotąd o własnych siłach, nie jest do końca wiadomo, co stało przyczyną hospitalizacji. Poślubił monarchinię w 1948 roku. Dwa lata temu poszedł na emetyrurę, ale co jakiś czas pojawia się publicznie.

Radosław Majdan zdradza, jak wyglądały początki jego relacji z Małgosią

Książe Filip

Teraz cała rodzina martwi się o jego życie. Wcześniej Filip miał wypadek samochodowy, co pogorszyło jego stan zdrowia. Według serwisu express.co.uk wiadomo, że książę czuje siebie bardzo dobrze i nawet żartuje sobie z lelarzami, ale przy tym wałczy o to, aby spędzić święta z rodziną.

Sama Królowa Elżbieta bardzo martwi się o stan zdrowia swojego męża. Para królewska razem spędziła kilka ładnych dekad.

Królewska rodzina

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

Obecnie znajduje się w szpitalu w Londynie i znajduje się pod opieką własnego lekarza. Niestety do końca nie wiadomo, czy spędzi książę Edynburga święta ze swoją rodziną, czy nie? Przede wszystkim życzymy mu zdrowia i szybkiego powrotu do domu.

Magdalena Ogórek chwali się zdjęciem bez makijażu

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Paweł Królikowski w szpitalu. O problemach Pawła Królikowskiego wiadomo od 2015 roku. Wówczas aktor miał poważną operację wycięcia tętniaka mózgu. Pomimo, iż stan był bardzo poważny po długiej rehabilitacji mogliśmy ponownie oglądać aktora na deskach teatru oraz w jury programu Twoja twarz brzmi znajomo.Żona aktora Małgorzata Ostrowska - Królikowska w ostatnim wywiadzie zapewniała, że mąż czuje się dobrze i poddaje się ciągle żmudnej rehabilitacji. Aktorka skarżyła się, że nie wszyscy rozumieją jak poważny był stan jej męża i ile pracy trzeba włożyć w to, aby wrócił do pełnej sprawności. Kontynuację czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com