Książę Filip mąż krółowej Elżbiety II trafił do szpitala w seszły piątek, choć trafił dotąd o własnych siłach, nie jest do końca wiadomo, co stało przyczyną hospitalizacji. Poślubił monarchinię w 1948 roku. Dwa lata temu poszedł na emetyrurę, ale co jakiś czas pojawia się publicznie.

Radosław Majdan zdradza, jak wyglądały początki jego relacji z Małgosią

Książe Filip

Teraz cała rodzina martwi się o jego życie. Wcześniej Filip miał wypadek samochodowy, co pogorszyło jego stan zdrowia. Według serwisu express.co.uk wiadomo, że książę czuje siebie bardzo dobrze i nawet żartuje sobie z lelarzami, ale przy tym wałczy o to, aby spędzić święta z rodziną.

Sama Królowa Elżbieta bardzo martwi się o stan zdrowia swojego męża. Para królewska razem spędziła kilka ładnych dekad.

Królewska rodzina

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Obecnie znajduje się w szpitalu w Londynie i znajduje się pod opieką własnego lekarza. Niestety do końca nie wiadomo, czy spędzi książę Edynburga święta ze swoją rodziną, czy nie? Przede wszystkim życzymy mu zdrowia i szybkiego powrotu do domu.

Magdalena Ogórek chwali się zdjęciem bez makijażu

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Paweł Królikowski w szpitalu. O problemach Pawła Królikowskiego wiadomo od 2015 roku. Wówczas aktor miał poważną operację wycięcia tętniaka mózgu. Pomimo, iż stan był bardzo poważny po długiej rehabilitacji mogliśmy ponownie oglądać aktora na deskach teatru oraz w jury programu Twoja twarz brzmi znajomo.Żona aktora Małgorzata Ostrowska - Królikowska w ostatnim wywiadzie zapewniała, że mąż czuje się dobrze i poddaje się ciągle żmudnej rehabilitacji. Aktorka skarżyła się, że nie wszyscy rozumieją jak poważny był stan jej męża i ile pracy trzeba włożyć w to, aby wrócił do pełnej sprawności. Kontynuację czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com