Ostatnio w kontekście Magdaleny Ogórek mówiło się odnośnie jej braku taktu w związku z obrażeniem Justyny Pochanke i jej brwi , komentarzem: "Nigdy nie pojmę, jak można namalować sobie brwi markerem".

Co więcej, było to zdanie podbijający żenujący komentarz posła PiS, Dominika Tarczyńskiego, który brzmiał: "O co chodzi z tym malowaniem skóry, która udawać ma brwi. Przecież to wygląda (według mnie) jak bufetowa w latach 80-tych, węglem pomalowana i podająca setkę + śledzia"

Internauci oburzyli się, że była kandydatka na prezydenta zamiast pokazać kobiecą solidarność, wepchnęła szpilę dziennikarce.

Victoria i David Beckhamowie ochrzcili swoje dzieci

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Kilka dni po aferze, Ogórek postanowiła opublikować swoje zdjęcie na InstaStory i  tym samym pokazać prawdziwy naturalny look.

Cała ja w niedzielę. Niewyspana (po Studiu Polska), bez mejkapu jak zwykle.- napisała na zdjęciu.

Trzeba przyznać, że Magdalena Ogórek naprawdę prezentuje się bardzo ładnie na fotce, jednak nie trudno zauważyć, że nie jest to do końca jej naturalny wizerunek. Polityczka ma bowiem doklejone rzęsy, róż i bronzer.

Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie

Co więcej, widać też, że kobieta korzystała z medycyny estetycznej, na pewno w kontekście ust.

Czy w takim przypadku można mówić o naturalności?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com