Radosław i Małgorzata Majdan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-bizniesie. Małżeństwo chętnie dzieli się z fanami ich wspólnymi fotkami, nagraniami, ale też całkowicie prywatnymi sprawami.

Jak wiemy, para po długich staraniach oczkuje dziecka. Zanim jednak Radziu i Gosia będą mogli cieszyć się nie tylko z dzidziusia, ale też ze sponsorowanych postów dzięki ciąży, Radosław wspomina to, jak wyglądały początki jego znajomości z Małgorzatą.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

Piłkarz w rozmowie z Plejadą opowiedział między innymi o tym, jaką ostrożnością kierowała się Rozenek.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Ona chciała się upewnić, czy na pewno traktuję naszą relację poważnie i czy nie podchodzę do niej jak do przelotnego romansu. Ja od początku byłem pewny swoich uczuć, ale ona dawała mi czas, żebym sam się z tym zmierzył i odpowiedział sobie na pytanie, na ile ta znajomość jest dla mnie ważna - opowiada Majdan.

Małgorzata Rozenek walczy o godną śmierć karpi! "Co roku odbywam awantury w sklepach"

Co ciekawe, ich randki nie odbywały się w wykwintnych restauracjach. Parze zależało przede wszystkim na tym, żeby uciec od paparazzi.

Umawialiśmy się więc w parku, koleżanka przywoziła Małgorzatę, otwierałem drzwi mojego samochodu, ona wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu - wspomina.

Romantycznie?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com