Przy okazji Świąt Bożego Narodzenia nie da się nie wspomnieć o karpiu. Temat ten budzi wiele emocji i burzliwych dyskusji. Coraz częściej włączają się do nich gwiazdy, między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, która otwarcie sprzeciwia się niehomanitarnemu traktowaniu ryb.

Starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan rozpoczyna miłosne podboje!

Fot. @m_rozenek

Perfekcyjna Pani Domu uwielbia Boże Narodzenie i co roku chwali się w mediach społecznościowych bogato ozdobionym domem. Uważa jednak, że ten wyjątkowy czas nie musi być okupiony cierpieniem, i przekonuje do tego swoich fanów.

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan adoptują dziecko?

Fot. @m_rozenek

Święta to czas miłości i radości. Wielu z nas spędza je przy wigilijnym stole jedząc karpia. (...) Zanim wybierzcie się na świąteczne zakupy to zastanówcie się proszę czy rzeczywiście Wasza kolacja wigilijna musi być związana z konaniem karpi. W dzisiejszych czasach z racji na istniejące chłodnie, chęć zjedzenia smacznej ryby nie musi oznaczać wcześniejszego trzymania jej wiele godzin w basenie bez dostępu do tlenu oraz głodzenia jej! Kupując żywe karpie dajecie przyzwolenie na cierpienia tych zwierząt"- apeluje gwiazda na instagramie.

Edyta Górniak zdradza, jakiego partnera szuka!

Fot. @m_rozenek

Zgadzacie się z nią? Co sądzicie o tradycji kupowania żywego karpia?

Zobacz więcej na kolezanka.com