Przy okazji Świąt Bożego Narodzenia nie da się nie wspomnieć o karpiu. Temat ten budzi wiele emocji i burzliwych dyskusji. Coraz częściej włączają się do nich gwiazdy, między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, która otwarcie sprzeciwia się niehomanitarnemu traktowaniu ryb.

Starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan rozpoczyna miłosne podboje!

Fot. @m_rozenek

Perfekcyjna Pani Domu uwielbia Boże Narodzenie i co roku chwali się w mediach społecznościowych bogato ozdobionym domem. Uważa jednak, że ten wyjątkowy czas nie musi być okupiony cierpieniem, i przekonuje do tego swoich fanów.

Popularne wiadomości teraz

„Po tym, jak go zdradziłam, mój mąż wrócił, ale mi nie wybaczył. Nie zapomniał. Przeprowadziliśmy się do innego miasta, ale to nie pomogło”

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Strażniczka zdrowia na każdą kieszeń: właściwości lecznicze aksamitki

Modlitwa za naszych ukochanych rodziców

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan adoptują dziecko?

Fot. @m_rozenek

Święta to czas miłości i radości. Wielu z nas spędza je przy wigilijnym stole jedząc karpia. (...) Zanim wybierzcie się na świąteczne zakupy to zastanówcie się proszę czy rzeczywiście Wasza kolacja wigilijna musi być związana z konaniem karpi. W dzisiejszych czasach z racji na istniejące chłodnie, chęć zjedzenia smacznej ryby nie musi oznaczać wcześniejszego trzymania jej wiele godzin w basenie bez dostępu do tlenu oraz głodzenia jej! Kupując żywe karpie dajecie przyzwolenie na cierpienia tych zwierząt"- apeluje gwiazda na instagramie.

Edyta Górniak zdradza, jakiego partnera szuka!

Fot. @m_rozenek

Zgadzacie się z nią? Co sądzicie o tradycji kupowania żywego karpia?

Zobacz więcej na kolezanka.com