O problemach Pawła Królikowskiego wiadomo od 2015 roku. Wówczas aktor miał poważną operację wycięcia tętniaka mózgu. Pomimo, iż stan był bardzo poważny po długiej rehabilitacji mogliśmy ponownie oglądać aktora na deskach teatru oraz w jury programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego obchodzi 8. urodziny

Żona aktora Małgorzata Ostrowska - Królikowska w ostatnim wywiadzie zapewniała, że mąż czuje się dobrze i poddaje się ciągle żmudnej rehabilitacji. Aktorka skarżyła się, że nie wszyscy rozumieją jak poważny był stan jej męża i ile pracy trzeba włożyć w to, aby wrócił do pełnej sprawności. Największy problem był z mową. Była ona niezrozumiała, a aktora podejrzewano o nadużywanie alkoholu. Rodzina nie ukrywała swojego żalu o brak zrozumienia w tej trudnej kwestii.

Ostatnie miesiące nie wskazywały na ponowne problemy zdrowotne aktora, jednak z najnowszych doniesień wynika, że rodzina Pawła Królikowskiego znowu drży o jego zdrowie.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

Syn aktora Antoni Królikowski potwierdza, że jego tata na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala.

Obecnie przebywa na oddziale neurochirurgii.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia świąt w rodzinnej, domowej atmosferze.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com