Święta to oczywiście jest świetny i radosny moment, ale co idzie po tym , jak wszysto to się kończy? Sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie. No co gospodyni domowe, pamiętacie tę sytuację?

Były mąż Joanny Krupy jest zakochany. Kim jest nowa miłość?

Polska aktorka Anna Mucha przygotowała dla was swój oryginalny sposób na sprzątanie stołu po tym jak skończą się przepiękne święta. Gwiazda po prostu wypożycza naczynia i sztućce. Po skończonej posiłku resztkę wyrzuca do śmietnika, a zastawę wysyła z powrotem do firmy, od której ją wypożyczyła. W taki sposób ona mówi Dowiedzenie niekończącym myciu talerzyków, to naprawdę bardzo ułatwia życie.

Anna Mucha polska aktorka

W swoim Instastories Mucha nagrała filmik, na którym reklamuje tę firmę, gdzie wypożycza naczynia. 

"Zdradzę Wam swój patent na Wigilię. Nienawidzę zmywać i sprzątać, w związku z czym przychodzę tutaj z pewną propozycją. Wybieram zastawę stołową, żeby pięknie udekorować stół. I wiecie co jest najlepsze? Nie muszę tego potem sprzątać. Jestem w raju, jestem w wypożyczalni sztućców, talerzy, całej zastawy stołowej. Wypożyczam, jutro zużywam, ścieram resztki i mam to z głowy. No kto jest perfekcyjną panią domu? " - powiedziała Anna. 

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Anna Mucha w swoim Instastories

Jak wam taki sposób na sprzątanie naczyń po naszych ulubionych świętach?

Dlaczego w tym roku Beata Ścibakowna i Jan Englert postanowili nie przygotowywać się do świąt

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Mucha pojawiła się w foliowym bikini. Anna Mucha, to jest ta polska aktorka, która często lubie zaskakiwać. Ona jednokrotnie pokazywała zdjęcia, na których wiele było odsłanięte, co swprawiało zachwyt bardziej u silnej połowy ludzkości. Ostatnio gwiazda pokazała siebie w foliowej kreacji.  Jak się okazało zdjęcie pochodzi z planu serialu „M jak Miłość”. Serialowa Madzia owinęła się folią, tworząc z niej bikini, czekała na powrót do mieszkania swojego ukochanego Andrzeja. Niestety Magda zaliczyła wpadkę, gdyż Budzyński pojawi się ze swoją córką Anią. Więcej na ten temat, czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com