W maju 2017 roku Joanna Krupa i Romain Zago podali informację o swoim rozwodzie. W związku byli 10 lat. Przyczyną zerwania stała ciągła praca modelki, z czego para nie mogła stworzyć prawdziwą rodzinę i narodzić dziecko.

Zwycięzca „Big Brothera” został bez grosza przy duszy na Święta

Joanna Krupa i Romain Zago

Po sześciu miesiącach zerwania, Romain udzielił wywiadu w Fakt. 24 i powiedział o tym, że bardzo chciała dziecko z Joanną, ale ciągłe obowiązki żony nie pozwolili na to. Joanna zamroziła jajeczka i zdecydowaliśmy się poczekać z planami powiększenia rodziny, to było błędem. Związek skończył się na przyjacielskich relacjach.

"Absolutnie wierzę w przyjaźń po rozwodzie. Popatrz, chociażby na to, co dzieje się teraz. Rozmawiamy więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Codziennie omawiamy ze sobą każdą sprawę. Czasem nawet 15-20 razy dziennie, bo kibicujemy sobie i trzymamy za siebie kciuki” - przyznał się jakoś Romain Zago.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Latem 2018 roku sama polska modelka Joanna Krupa pięknie ułożyła swoje życie. Wyszła za mąż za Douglasa Nunes, który jest biznesmanem, a w listopadzie 2019 roku narodziła córeczkę Aishly.

Magdalena Ogórek chwali się zdjęciem bez makijażu

Romain Zago po rozwodzie z Joanną Krupą długo nie mógł sobie znaleźć swoją połówkę. W końcu się udało! Nowa partnerka Romaina Zago to Carolina Delgado. Tak samo jest świetną blondynką. Ma 10- letnią córeczkę Camilę. Carolina zajmuje się planowaniem różnych przyjęć, zaczynając od ślubu do imprez urodzinowych. Uwielbia sport, z czego możemy zobaczyć ją piękną figurę. Niektóre porównują jej do Joanny Krupy.

Nowa partnerka Romaina Zago

Romain Zago i Carolina Delgado

Carolina Delgado

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com