Anna Mucha, to jest ta polska aktorka, która często lubie zaskakiwać. Ona jednokrotnie pokazywała zdjęcia, na których wiele było odsłanięte, co swprawiało zachwyt bardziej u silnej połowy ludzkości. Ostatnio gwiazda pokazała siebie w foliowej kreacji.  Jak się okazało zdjęcie pochodzi z planu serialu „M jak Miłość”. Serialowa Madzia owinęła się folią, tworząc z niej bikini, czekała na powrót do mieszkania swojego ukochanego Andrzeja. Niestety Magda zaliczyła wpadkę, gdyż Budzyński pojawi się ze swoją córką Anią.

Kto zastąpi Margaret na The Voice of Poland?

Cekebrytka zamieściła serię zdjęć z planu na swoim Instagramie, podpisując:

"Uwaga ! spojler, dziś jedna z moich ulubionych scen w @mjakmilosc.official chciałabym przy tej okazji podziękować naszej rezyser Kindze Lewinskiej, całej ekipie i jestem mega !!! ciekawa Waszej – widzów opinii. Dlatego piszcie koniecznie co myślicie po!”

Anna Mucha w foliowym bikini

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Oczywiście, fani nie mogli nie zareagować na to i zostawiły swoje komentarzy:

"Scenka super sama byłam w szoku jak Cię zobaczyłam, Nieźle sie trzymasz, tak trzymaj, Ale masz figurkę"

A jak wam taki obraz Anny Muchi?

Olga Tokarczuk odebrała Nobla. Kto przygotował dla niej piękną sylwetkę?

Wczesniej pisaliśmy o tym, jak w życiu Anny Muchi nastapił kryzys. Anna Mucha, znana polska aktorka nigdy bardzo nie dzieliła się prywatnym życiem dla publiczności. W swoim Instagram ona często pokazuje swoje nagrania z filmów, odcinki pracy w teatrze, i nawet odważne zdjęcia. Co stosując jej męża i dzieci - żadnych publikacij niema. Szczegółowo czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com