Anna Mucha, znana polska aktorka nigdy bardzo nie dzieliła się prywatnym życiem dla publiczności. W swoim Instagram ona często pokazuje swoje nagrania z filmów, odcinki pracy w teatrze, i nawet odważne zdjęcia. Co stosując jej męża i dzieci - żadnych publikacij niema.

Anna Mucha ze swoim mężem Marcelem Sory

Pomimo tego, jedną informację o prywatnym życiu od dziennikarzy nie udało się ukryć. Możliwe, u Anny Muchi i jej męża nie wszytko dobrze w rodzinie. Skąd takie przypuszczenia? W tym, że cos poszło nie tak, plotki pojawili się jeszcze w styczniu pod czas premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3", gwiazda była publicznie zauważona z mężem ostatni raz. I więcej nic. Teraz tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że męża Muchi, Marcela Sory było zauważono z przepiękną nieznajomą, która zbyt delikatnie pokazywała mu swoje uczucia.

Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Co go uratowało?

"Towarzyska mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii"- pisze magazyn "Twoje Imperium".

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W rodzinie Anny Muchi nastapił kryzys?

Para znajdowała się na śniadaniu z jednych warszawskich kawiarń. Niestety, tożsamość dziewczyny nieznana. Sama Anna Mucha na razie nic na ten temat nie mówiła i nie pisała, i nie wiadomo czy będzie? 

Basia Kurdej-Szatan powiedziała, jak będzie obchodzić święta

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Krzysztof Ibisz był widziany z byłą żoną. Krzysztof Ibisz najbardziej znany polski prowadzący i telewizyjna twarz Polsatu. Prowadził takie programy, jak: "Bar”, „Awantury o kasę” i „Gry w ciemno", a obecnie jest prezenterem na "Taniec z gwiazdami". Oprócz tego, że w swojej karierze zawsze jest na wysokości, w swoim własnym życiu też było dużo zjawiskowych rzeczy. Szczegółowo o tym, czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com