Anna Mucha, znana polska aktorka nigdy bardzo nie dzieliła się prywatnym życiem dla publiczności. W swoim Instagram ona często pokazuje swoje nagrania z filmów, odcinki pracy w teatrze, i nawet odważne zdjęcia. Co stosując jej męża i dzieci - żadnych publikacij niema.

Anna Mucha ze swoim mężem Marcelem Sory

Pomimo tego, jedną informację o prywatnym życiu od dziennikarzy nie udało się ukryć. Możliwe, u Anny Muchi i jej męża nie wszytko dobrze w rodzinie. Skąd takie przypuszczenia? W tym, że cos poszło nie tak, plotki pojawili się jeszcze w styczniu pod czas premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3", gwiazda była publicznie zauważona z mężem ostatni raz. I więcej nic. Teraz tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że męża Muchi, Marcela Sory było zauważono z przepiękną nieznajomą, która zbyt delikatnie pokazywała mu swoje uczucia.

Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Co go uratowało?

"Towarzyska mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii"- pisze magazyn "Twoje Imperium".

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

W rodzinie Anny Muchi nastapił kryzys?

Para znajdowała się na śniadaniu z jednych warszawskich kawiarń. Niestety, tożsamość dziewczyny nieznana. Sama Anna Mucha na razie nic na ten temat nie mówiła i nie pisała, i nie wiadomo czy będzie? 

Basia Kurdej-Szatan powiedziała, jak będzie obchodzić święta

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Krzysztof Ibisz był widziany z byłą żoną. Krzysztof Ibisz najbardziej znany polski prowadzący i telewizyjna twarz Polsatu. Prowadził takie programy, jak: "Bar”, „Awantury o kasę” i „Gry w ciemno", a obecnie jest prezenterem na "Taniec z gwiazdami". Oprócz tego, że w swojej karierze zawsze jest na wysokości, w swoim własnym życiu też było dużo zjawiskowych rzeczy. Szczegółowo o tym, czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com