Dla większości dzieciaków Boże Narodzenie jest to moment, kiedy pod choinką mogą znaleźć dla siebie wiele ciekawych i wymarzonych prezentów. Niestety, nie dla wszystkich maluchów jest to realnie. Niektórym rodzicom na to nie stać po prostu.  Tak, 80-letni weteran Jim Annis przez całe 50 lat tworzy różne zabawki z drzewa dla dzieci. Nikt mu za to nie płaci ani grosza, on robi to ze swojej incjatywy i chęci. 

Chojny wujek

Hilary Duff wzięła ślub

"Lubię kiedy ludzie mnie pytają, ile mi płacą za wykonanie tych zabawek. Odpowiadam wtedy, że moją zapłatą jest uśmiech na twarzy dziecka"-komentuje mężczyzna.

Ten człowiek naprawdę ma dobre, wielkie serce. I zna, jak to nie otrzymywać prezent na święto, bo w swoim dzieciństwie miał pododną sytuację. 

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

50-latek robi przenety dla dzieciaków na Boże Narodzenie

"Mój tata pracował, ale nie zarabiał zbyt dużo. Ciężko jest wyprawić święta Bożego Narodzenia dla pięciorga dzieci" - opowiadał. 

Mężczyzna każdego roku wykonuje 300 zabawek. Są to samochody, lalki, skarbonki. Koszt pokrywa z własnej kieszeni, ponad 1000 dolarów rocznie. Potem przekazuje wszystkie swoje dzieła do Armii Zbawienia w Sanford. 

Zabawki dla dzieci

Dla niego nie są ważne iłość pieniądzów, jakich traci, ważne jest to, aby dziecko było szczęśliwe. 

Co warto zobaczyć w telewizji podczas Świąt

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Kaczorowska pokazała świąteczne zdjęcie w nowym domu. Agnieszka Kaczorowska ze swoim mężem Maciejem Pelą przez cały rok ciężko pracowali, aby zbudować swoje nowe gniazdko, właśnie wspólny dom. Wcześniej gwiazda bardzo chciała o to, aby spędzić święta w nowym domu. Na szczęście to się zdarzyło! Agnieszka Kaczorowska podzieliła się rodzinnym zdjęciem, gdzie wszyscy byli w czapkach Mikołaja. W tym roku ze względu na przeprowadzkę, niestety nie udało się udekorować cały dom w przepiękną świąteczne ozdobienia. Kontynuację możesz przeczytać tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com