Agnieszka Kaczorowska ze swoim mężem Maciejem Pelą przez cały rok ciężko pracowali, aby zbudować swoje nowe gniazdko, właśnie wspólny dom. Wcześniej gwiazda bardzo chciała o to, aby spędzić święta w nowym domu. Na szczęście to się zdarzyło!

Poznaliśmy ulubioną parę show-biznesu

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się rodzinnym zdjęciem, gdzie wszyscy byli w czapkach Mikołaja. W tym roku ze względu na przeprowadzkę, niestety nie udało się udekorować cały dom w przepiękną świąteczne ozdobienia. Chociaż, Agnieszka, jak i wielu innych bardzo lubi tą świąteczną atmosferę. Mimo tego, że dom jest jeszcze nie do końca zrobiony, polska gwiazda czuje się bardzo szczęśliwie.


Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie swojego nowego domu

"Nie ma zasłon, listw przypodłogowych i większości drzwi… Ale jest miłość, spokój, szczęście #Pelakinanowym #pierwsześwięta #firstchristmas" - napisała w swoim Instagram.

Popularne wiadomości teraz

"Nie współczujesz swojemu mężowi, ale on nie miał wolności w małżeństwie z tobą przez 25 lat": kobieta pomyślała o tym, co usłyszała i rozpłakała się

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Jeszcze do tego dodała:

"Wczoraj nie było nawet chwili, aby napisać życzenia dla Was… dlatego dziś Kochani, życzymy Wam całą rodzinką, aby w Waszym życiu było duuuużo miłości. Jak jest miłość, to jest już wszystko ! Ściskamy świątecznie!!! I dziękujemy za wszystkie życzenia od Was"

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się kawalkiem swojego nowego domu


Chociaż, to jest nowy dom i jeszcze dużo do zrobienia, to nie przesądziło Agnieszce wysadzić świetną choinkę w doniczce, która po świętach będzie wysadzona w ogrodzie.

Pod zdjęciem możemy przeczytać sporo zachwycających komentarzy:

"Wszystkiego dobrego! Moja córeczka urodziła się dokładnie w tym samym czasie co Twoja, z tej perspektywy wyglądają identycznie, nawet te kilka włosków na główce w tym samym miejscu. Czyli najważniejsze już jest, reszta to szczegóły…Wesołych świąt kochani"

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com