9 stycznia w ten dzień imieniny obchodzą: Adrian, Antoni, Piotr oraz Adrianna, Alicja, Bracsław, Julian, Marcelin, Marcelina, Marcjanna, Mścisława, Przemir. 

Doda ma wielkie problemy ze zdrowiem. Możliwe, że to przeszkodzi jej karierze

Dzisiaj jest Dzień Logi Ochrony Przyrody. Liga Ochrony Przyrody to najstarsza organizacja przyrodnicza w kraju. Główne zadanie Ligi Ochrony Przyrody to dbanie o polską florę i faunę.  W tym celu organizacja prowadzi działalność edukacyjną w celu kształtowania stosunku społeczeństwa do środowiska przyrodniczego, popularyzuje wiedzę o przyrodzie i ochronie przyrody, inicjuje działania na rzecz środowiska przyrodniczego oraz zachęca do podejmowania i wykonywania społecznie prac na rzecz środowiska przyrodniczego.

Liga Ochrony Przrody

Ważną rolę Liga odgrywa w kwestii czuwania nad przestrzeganiem prawa ochrony przyrody oraz interweniowania w przypadkach jego naruszenia. 

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Musimy opiekować się naszą przyrodą

Wpadka Meghan Markle! Tego nikt się nie spodziewał

W ten dzień, 9 stycznia, Liga Ochrony Przyrody świętuje takie święto. Ona przychodzi do szkół, gdzie zachę ca wszytkich dzieciaków o ochronę zwierzaków, roślin. Warto pamiętac o takim dniu, bo musimy zawsze chronić naszą przyrodę i opiekować ją.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com