Meghan Markle i książę Harry już wrócili się ze swojego świątecznego urlopu z Kanady do Londynu. Po świętowaniu wszystkich świąt, para aktywnie zaczęła wdrążać się do swojej pracy. Z początkiem 2020 roku Meghan i Harry  skierowali się do Canada House, gdzie odwiedzili Wysoką Komisarz Janice Charette, której podziękowali za gościnę w Kanadzie.

Justyna Żyła skorzystała się z zabiegu kosmetycznego

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Meghan Markle wyglądała jak zawsze perfekcyjnie. Na ten raz ona założyła płaszcz od Stelli McCartney, kolczyki Emily Mortimer, szpilki Jimmy Choo i bransoletka Kismet by Milka. Ale nawet ten piekny obraz nie zasłonił tą jedną szczegółę, na którą zwrócono sporo uwagi. Mianowicie księżna sussex miała płamę na swoim beżowym golfu, a dosłownie - plama potu pod pachą.

Meghan Markle

Oczywiście, ten element był nie zamierzony według samej Meghan Markle. 

Bank Millenium zwalnia pracowników. Bez pracy moga zostać sporo osób

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Meghan Markle i książę Harry całą rodziną wyjechali na świętny kurort. Meghan Markle i ksiaze Harry w tym roku zdecydowali odejść od tradycji spędzania święta razem z królewską rodziną. Nowym miejscem świętowania stała przepiękna Kanada. Tym razem z Dorią Ragland, mamą księżnej, para zdecydowała spędzić radosne czasy. Coraz bardziej pojawiają się szczegóły, w jakie konkretnie miejsce Kanady pojechała rodzina. To stała wyspa Vancouver. O tym więcej czytaj tutaj.

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Lewandowska powiedziała o małżeństwie z Robertem Lewandowskim.  Sportowa rodzina Lewandowskich jest bardzo popularną w Polsce. Od niedawna pojawili się razem na Gali Mistrzów Sportu. Ania zaprezentowała się w czerwonej, długiej sukieńce, która bardzo elegancko pokazała jej okrągłości.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com