Zaczęło się to wszystko jeszcze w listopadzie 2019 roku, kiedy pojawiła się tak zwana fuzja banków, a właśnie bank Millenium i Euro bank. Z pierwszej instytucji już zostało przyjęto  kilka pracowników i klientów. Po zakończeniu fuzji bank Millenium stał się szóstym bankiem detalicznym w Polsce pod względem liczby klientów.

Anna Lewandowska o swoim małżeństwie z Lewandowkskim

Fuzja Millenium i Euro banku

Pracowniki nie otrzymali żadnej informacji na ten temat. Kierownictwo poinformowało swoich pracowników o to, że na początku roku cała sytuacja stanie bardziej jasna. Ale już przed weekendem Solidarność zrzeszona w Banku Millennium przekazał informację, że zgłoszono zwolnienia grupowe.

Bank Millenium zwalnia pracowników

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

"2 stycznia 2020 r. Bank Millennium na podstawie art. 2 ust. 3 ustawy z dnia 13 marca 2003 roku o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników zawiadomił naszą organizację związkową o okolicznościach dotyczących zamierzonych zwolnień grupowych w okresie 1 lutego 2020 r. do 31 marca 2020 r. w ilości nie więcej niż 260 etatów w podziale na różne grupy zawodowe"

Czarek Jóźwik znałazł nową dziewczynę

Już 10 stycznia wyznaczono pierwszy termin negocjacji. Kolejne spotkanie będzie 17 albo 24 stycznia. Sam bank Millenium w żaden sposón nie komentować tą sytuację. 

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o katastrofie ukraińskiego samolotu w Iranie. Samolot pasażerski ukraińskich linii lotniczych rozbił się w pobliżu międzynarodowego lotniska imama Chomeiniego w Teheranie. Jak poinformował lokalne media, przedstawiciel Organizacji Lotnictwa Cywilnego Iranu, Reza Jafarzadeh, ekipy ratownicze zostały wysłane na miejsce katastrofy. Według niego na pokładzie było 170 pasażerów. Niestety żadnego z nich nie udało się uratować. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com