Doda bardzo popularną piosenkarką w Polsce.  Jej znane utwory, takie jak Nie daj się, Dziękuję, Niech żyje bal, Riotka, Znak pokoju i tak dalej. Gwiazda wchodzi to tej listy celebrytów, które nie chronią swoje życie przed publicznością. Ona zawsze chętnie podzieli się tą informacją, która dla niej jest bardzo ważną, nie zależnie od tego, radosna ona czy smutna. 

Cate Blanchett poruszyła temat Australii na Złotych Globach

Polska piosenkarka Doda

Na ten raz Doda zdecydowała się powiedzieć wszystkim, że u niej pojawiły się poważne problemy ze swoim zdrowiem. To tak samo może wpłynąć na jej kariery piosenkarki. Gwiazda ma poważne problemy ze słuchem. Nie trzeba tutaj długo tłumaczyć, że dla człowieka z dziedziną muzyczną, to jest bardzo strasznie i nie wyobrażalnie. Zaczęło się w jednym uchu z przeraźliwego pisku, Doda zdjęła z zębów aparat ortodontyczny, bo to właśnie on mógł uciskać na nerw w uchu.

Doda ma problemy ze zdrowiem

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

"I znów to samo. Doszedł szum jak z muszli przy uchu. Trzecia doba wariacji.." - napisała w mediach społecznościowych znana piosenkarka.

Możliwe, że pojedzie na leczenie do jednego ze znanych miejsc z Europy, a właśnie do ośrodka w Kajetanach pod Warszawą. Piosenkarka podzieliła się informacją o to, że jej leczenie już się zaczęło. Ona bierze leki sterydowe i modli się, aby wszystko poszło w dobrą stronę.

Spektakularny sukces Dawida Kubackiego

Poza tym jeszcze wcześniej piosenkarka Doda miała problemy zdrowotne ze swoim kręgosłupem. Czy jest to jakoś powiązane z dzisiejszą problemą? Nie wiadomo.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com