Z Pałacu Buckingham dotarły kolejne niewygodne wiadomości. Okazuje się, że zniknął portret, na którym znajdowali się Meghan i książę Harry, które do tej pory zajmowało ważne miejsce w sali widowiskowej pałacu. Portret przez ponad rok miał swoje stałe miejsce i nic nie wskazywało na to, że zostanie usunięty. 

Teraz w miejscu, gdzie stał portret, widać zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama, a także samych braci ubranych w wojskowe mundury. Ta informacja dolała oliwy do ognia i tylko podsyciła plotki sugerujące, że Meghan i Harry są mocno nieakceptowani przez pozostałą część rodziny.

Para słynie z łamania królewskich reguł, ale historia pokazuje, że trzymanie się sztywnych zasad może być bardzo męczące dla członków rodziny królewskiej. Dodatkowo, gdy komentowany jest każdy twój ruch, można poczuć niemałą frustrację. W końcu Meghan, pomimo tego że była aktorką, mogła dotychczas robić co czuła za słuszne, tylko ona odpowiadała za swoje życie. Teraz jest inaczej i nic dziwnego, że ta sytuacja, a dodatkowo narodziny synka przerastają Meghan i Harry’ego.

Mamy nadzieję, że rodzina pojedna się, a sprawa zniknięcia portretu szybko się wyjaśni.

FOT. REX FEATURES/EAST NEWS

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

FOT. REX FEATURES/EAST NEWS