Książę i księżna Sussex opublikowali nowy materiał z ich luksusowego ślubu w 2018 roku. A dokładniej z przyjęcia weselnego, które odbyło się na zamku Windsor. Na żadnym ze zdjęć nie widać jednak księcia Williama i Kate Middleton. Informację tę podał dziennik "Daily Mail".

Okazało się, że książę Harry i Meghan Markle wykonali swój pierwszy taniec do Land Of A Thousand Dances, soulowego hitu nagranego przez Chrisa Kennera w 1962 roku. W filmie dotyczącym przyjęcia w 2018 roku Meghan powiedziała: "Po prostu bardzo chciałem, żeby muzyka była zabawna. Nawet nasz pierwszy taniec".

Na zdjęciu i wideo są sir Elton John, przyjaciel zmarłej księżnej Diany, partnerka Meghan w serialu "Force Majeure" Abigail Spencer i jej przyjaciółka, kanadyjska stylistka mody Jessica Mulroney.

Jest zdjęcie księcia Harry'ego z przyjaciółmi, ale nie ma zdjęcia jego brata, księcia Williama i Kate Middleton. Pomimo tego, że William był drużbą na ślubie swojego brata.

Fani zauważyli, że wygląda na to, że William i Kate w ogóle nie byli w zamku Windsor na przyjęciu weselnym.

Popularne wiadomości teraz

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Wtedy książęta Harry i William jeszcze się nie kłócili, byli przyjaźnie nastawieni do Megsit, ale teraz po premierze serialu Netflixa eksperci uważają, że bracia nigdy się nie pogodzą.

A głównym powodem jest fakt, że Meghan Markle i książę Harry zaczęli nagrywać materiały do serialu, zanim oficjalnie zrezygnowali z funkcji seniorów rodziny królewskiej.

Materiały wideo zaczęto przygotowywać w marcu 2020 roku — prawie 12 miesięcy przed oficjalnym odejściem z urzędu.

"Harry konsekwentnie mówił, że broni swojej babci, wielokrotnie podkreślał, jak bardzo ją szanuje i wykluczył ją ze swoich wypowiedzi na temat rasizmu. A przecież to jest to, co planowali przez cały czas? To przerażające" — powiedziało niewymienione z nazwiska źródło bliskie rodzinie królewskiej.

Książę i księżna Sussex po opuszczeniu rodziny królewskiej podpisali lukratywne umowy o wartości ponad 100 mln funtów z Netflixem i Spotify.

W pierwszych trzech odcinkach sześcioczęściowej serii Harry oskarżył już członków rodziny królewskiej o "ogromny poziom nieświadomego uprzedzenia" i zmowę z mediami, które rzekomo chciały "zniszczyć" Meghan, a także wspomniał o lekceważącym podejściu ojca i brata do wyboru narzeczonej.

Królewscy eksperci już stwierdzili, że Harry kłamie. A książę William od razu dał do zrozumienia, że nie będzie komentował skandalicznego serialu. W dniu premiery projektu nagrał wiadomość wideo, w której opowiedział o śmierci swojego bliskiego przyjaciela, który zajmował się ochroną dzikich zwierząt w Afryce.