Sylwia doskonale zdaje sobie sprawę, że dzieci uwielbiają słodycze, ale pamięta też o tym, jaką szkodę mogą one przynieść dla organizmu, jeśli są spożywane w niekontrolowanych ilościach.

W tym celu prezenterka telewizyjna wymyśliła zabawę, którą upodobało jej dziecko. 

Na Instagramie pojawiło się nawet zdjęcie, które stało się zapowiedzią filmiku i wywołało burzę pozytywnych emocji zarówno wśród uczestników, jak i subskrybentów.

Sylwia Bomba, screen Instagram
Sylwia Bomba, screen Instagram
Sylwia Bomba, screen Instagram

„Tosia a zrobisz to samo co mama? 🍫 Jasne mamusiu 🤪” czy pożarliście kiedyś dziecku zapas słodyczy? 🍬🍭, a potem powiedzieliście, że zniknęły w tajemniczych okolicznościach? 🤣🤪 macie jakieś śmieszne historie?

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Subskrybenci napisali wiele miłych komentarzy i podzielili się własnymi doświadczeniami na temat: "Słodycze a życie dzieci".

Tak, w tajemnicy tak, ale tego, co na filmiku to byśmy się nie odważyli 😅

Ja zawsze mówię, że podpisałam regulamin i nawet jakbym chciała to nie mogę jej dawać więcej słodyczy 😂

My z kolei również czekamy na Wasze opowieści.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net