Agata preferuje spokojne, odmierzone życie, w którym przebywają tylko najbliżsi.

Dziennikarka postanowiła jednak zrobić mały wyjątek od reguły i pokazała zdjęcia z rodzinnego obiadu, w którym uczestniczyli jej syn i synowa. Sądząc po twarzach wszystkich obecnych, to spotkanie jest przełomowe w życiu każdego z nich, bo nie spotykają się często.

Tęsknota miesza się z radością i wdzięcznością. Przyjeżdzają i wnoszą świetlistość, ciepło,serdeczność, uważność i uśmiech. Wiem, że są szczęśliwi i robią wszystko by życie udało im się na ich warunkach. Są pięknymi ludźmi. Przylecieli zza oceanu jak zawsze bardzo głodni 😜 Repertuar jest od lat ten sam

Reakcja fanów była bezcenna:

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

„Najlepiej❤️🙌”, natomiast Qczaj dodał: „U Mamy najlepiej”. Internauci nie ukrywali swojej radości. „Pięknie Pani pisze o swoich dzieciach. Mama, która pozwala rozwinąć skrzydła, bez poczucia winy, powinności...przeżywać samodzielnie swoje życie i cieszyć się sobą nawzajem bez względu na odległość 😍 wszystkiego najlepszego dla Was!”, „U Mamy najlepiej❤️ten repertuar jest wyjątkowy i zawsze pycha, bo przygotowany z miłością 🤩”, „I to jest piękne 😊i dla takich chwil warto żyć”, czytamy pod postem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net