Dominika Gwit nie ukrywa, że już liczy dni do spotkania z synem. A walizka do szpitala położniczego już gotowa.

Ponadto kobieta pokazała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że jej rodzina jest już całkiem gotowa do świąt, choinka jest udekorowana, prezenty gotowe.

- Piękny to był dzień. Pełen Miłości i oczekiwania💜 Stroiliśmy choinkę🎄 Pakowaliśmy prezenty🎁 Zapłonęła dziś ostatnia świeca adwentowego wieńca🕯 Za kilka dni narodzi się Mesjasz Pan❤️ To będzie dla nas szczególne Boże Narodzenie⭐️Ostatnie takie. Za rok wszystko to już zrobimy we troje💞 Pięknego wieczoru Kochani! Spokojnego oczekiwania!🥰 - napisała.

Subskrybenci aktorki z niecierpliwością czekają na radosne wieści od Dominiki. A niektórzy już sugerują, że kobieta niedługo urodzi.

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

- Kolejne święta to dopiero będą cudowne :) pięknie Pani wygląda 👍 - Mnóstwo zdrowia i spokoju🌺 - Fajnie to ujęłaś. Serdeczności! ❤️ - Pięknie wyglądasz

- To już niedługo, bo brzuszek już nisko, szczęśliwego rozwiązania, dużo zdrowia i radości na te święta 🌲⛄❄️ - Ale ma Pani już nisko brzuszek. Życzę wszystkiego dobrego w te święta 🎄

Cóż, zobaczymy kiedy w końcu para pochwali się pierwszymi zdjęciami noworodka. Zdrowia dla mamy i świątecznego nastroju dla wszystkich.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net