Monika Brodka znana jest z oryginalnego stylu i zaangażowania w sprawy społeczne. Piosenkarka ubiera się nietuzinkowo, jest artystką przez wielkie "A". A co, jeśli połączyć miłość do mody z miłością do środowiska? Z tego powstała prawdziwa gratka dla fanów Brodki!

Gwiazda właśnie utworzyła profil w LESS_APP- aplikacji służącej do sprzedawania i kupowania nienoszonych ubrań. Można ją znaleźć pod nickiem "bro".

Pierwszą wystawioną na sprzedaż rzeczą była oryginalna bluzka w groszki z fantazyjną zakładką. Zostła już sprzedana za 80 złotych. Nabywca musi być prawdziwym szczęściarzem!

Popularne wiadomości teraz

Jak Ralph Kaminski wygląda bez peruki. "O niebo lepiej bez peruki"

Na co swędzi prawe kolano?

Modlitwa za naszych ukochanych rodziców

Modlitwa za twojego dziecka

Mamy nadzieję, że Brodka wystawi więcej swoich ekstrawagancich ciuchów w tak okazyjnych cenach. Nie możemy się doczekać!