Takie doniesienia pojawiły się po tym, jak okazało się, że nie pojawi się na uroczystej koronacji swojego teścia.

Nie brakuje spekulacji na temat przyczyn takiej decyzji, ale najnowsze informacje sugerują, że Meghan rzeczywiście spodziewa się kolejnego dziecka.

Przypomnijmy, że Sussexowie zadeklarowali wcześniej, że chcą mieć tylko dwoje dzieci. Jak się jednak okazuje, plany mogą się zmienić.

Informator magazynu "Star" twierdzi, że Meghan przekonała męża do tego, aby mieli jeszcze jedno dziecko, które umocni ich małżeństwo.

Jak podaje źródło, księżna oczekuje, że urodzi kolejnego chłopczyka, który będzie bardzo przypominał swojego tatę.

Popularne wiadomości teraz

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Meghan uwielbia widzieć Harry'ego w małej twarzy Archiego. Gdyby pojawił się kolejny synek, Harry nie czułby się przytłoczony liczbą kobiet w swoim domu, a Archie zyskałby brata. Oczywiście, mała dziewczynka byłaby również wspaniała" - dodaje informator.