Młodszy o 30 lat partner celebrytki, Dawid (Scandal King), zorganizował romantyczną propozycję w magicznym miejscu - Kapadocji w Turcji.

Fotorelacja opublikowana przez Adriannę na jej profilu Instagram to prawdziwa uczta dla oczu. Widzimy moment, w którym Dawid klęczy przed swoją ukochaną, trzymając w dłoniach pierścionek zaręczynowy. Jednak co ciekawe, zamiast patrzeć w oczy Adrianny, skierował spojrzenie prosto w obiektyw aparatu, co nieco zaskoczyło internautów.

Zaręczyny odbyły się na punkcie widokowym, gdzie w tle unosiły się kolorowe balony, a słońce wschodziło nad malowniczym krajobrazem Kapadocji. Adrianna podzieliła się swoimi wzruszeniami, opisując ten magiczny moment. Nie spodziewała się tego oświadczenia, które wypełniło jej oczy łzami radości. Po odpowiedzi "TAK", para pogrążyła się w emocjonalnym objęciu, zupełnie zapominając o świecie dookoła.

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że ta fotorelacja z zaręczyn Adrianny Eisenbach i Dawida to nie tylko romantyczne wspomnienie, ale również pewne nietypowe podejście do uwieczniania tak ważnych chwil. Czy może to być nowy trend wśród mediowych osobistości? Czekamy na kolejne niespodzianki i wzruszające momenty od pary, która pokazuje, że różnica wieku nie jest przeszkodą w miłości.

Zaręczyny w Kapadocji, na punkcie widokowym, gdy wszystkie balony uniosły się do góry, podziwiając wschód słońca, piękne kolorowe widoki… Nagle podszedł do mnie David i uklęknął… Nie wiedziałam, co się dzieje, nie spodziewałam się tego co usłyszę i zobaczę. Patrząc na mnie z ogromnym uśmiechem i łzami w oczach, trzymając pierścionek w rękach, powiedział do mnie tak piękne słowa, których nigdy nie zapomnę. Zapytał mnie na końcu, czy chcę zostać jego żoną i ja odpowiedziałam: "TAK". Wpadliśmy sobie w ramiona… W tym momencie zapomnieliśmy o całym świecie. Tak jakbyśmy byli tylko my sami z tymi kolorowymi balonami… Kocham Cię - czytamy na profilu wydziaranej celebrytki.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Gratulujemy Adriannie i Dawidowi i życzymy im wszystkiego najlepszego w ich wspólnym życiu!