Młodszy o 30 lat partner celebrytki, Dawid (Scandal King), zorganizował romantyczną propozycję w magicznym miejscu - Kapadocji w Turcji.

Fotorelacja opublikowana przez Adriannę na jej profilu Instagram to prawdziwa uczta dla oczu. Widzimy moment, w którym Dawid klęczy przed swoją ukochaną, trzymając w dłoniach pierścionek zaręczynowy. Jednak co ciekawe, zamiast patrzeć w oczy Adrianny, skierował spojrzenie prosto w obiektyw aparatu, co nieco zaskoczyło internautów.

Zaręczyny odbyły się na punkcie widokowym, gdzie w tle unosiły się kolorowe balony, a słońce wschodziło nad malowniczym krajobrazem Kapadocji. Adrianna podzieliła się swoimi wzruszeniami, opisując ten magiczny moment. Nie spodziewała się tego oświadczenia, które wypełniło jej oczy łzami radości. Po odpowiedzi "TAK", para pogrążyła się w emocjonalnym objęciu, zupełnie zapominając o świecie dookoła.

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że ta fotorelacja z zaręczyn Adrianny Eisenbach i Dawida to nie tylko romantyczne wspomnienie, ale również pewne nietypowe podejście do uwieczniania tak ważnych chwil. Czy może to być nowy trend wśród mediowych osobistości? Czekamy na kolejne niespodzianki i wzruszające momenty od pary, która pokazuje, że różnica wieku nie jest przeszkodą w miłości.

Zaręczyny w Kapadocji, na punkcie widokowym, gdy wszystkie balony uniosły się do góry, podziwiając wschód słońca, piękne kolorowe widoki… Nagle podszedł do mnie David i uklęknął… Nie wiedziałam, co się dzieje, nie spodziewałam się tego co usłyszę i zobaczę. Patrząc na mnie z ogromnym uśmiechem i łzami w oczach, trzymając pierścionek w rękach, powiedział do mnie tak piękne słowa, których nigdy nie zapomnę. Zapytał mnie na końcu, czy chcę zostać jego żoną i ja odpowiedziałam: "TAK". Wpadliśmy sobie w ramiona… W tym momencie zapomnieliśmy o całym świecie. Tak jakbyśmy byli tylko my sami z tymi kolorowymi balonami… Kocham Cię - czytamy na profilu wydziaranej celebrytki.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Gratulujemy Adriannie i Dawidowi i życzymy im wszystkiego najlepszego w ich wspólnym życiu!