Botox, korekty nosa, brwi, uszu, lifting twarzy, powiększanie ust i inne zabiegi – gwiazdy na wszelkie możliwe sposoby starają się to ukryć, lecz im to bardzo rzadko się udaje. Oto znane osoby, które zdecydowali się na operacje plastyczne.

Donatella Versace

Użytkownicy nazywają to prawdziwą przemianą królewny w żabę. Na zdjęciu widać, że celebrytka przeszła liczne interwencje chirurga plastycznego, które raczej zrobili jej krzywdę, niż polepszyli jej wygląd.

65-letnia projektantka mody oraz wiceprezes domu mody Versace przeszła kilka zabiegów powiększania pośladków, piersi i kilkakrotnie zmieniała twarz.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jocelyn Wildenstein

Ta miliarderka, znana także jak „Kobieta-Kot”, zdecydowała się na operacje plastyczna przez zdradę swojego męża Aleka Wildensteina. Jocelyn zaczęła robić operacje plastyczne, aby jej mąż-miliarder jej nie zostawił. W końcu na jej twarzy nie zostało ani śladu naturalnego piękna, a jej rodzina się rozpadła.

Później aktorka miała romans ze słynnym projektantem mody Lloydem Kleinem, którego próbowała dźgnąć nożyczkami. Wszystko przez to, że mężczyzna poświęcał Jocelyn zbyt mało czasu.

Jocelyn także miała romans z transseksualną modelką Lauren Foster.

Lindsay Lohan

Kiedyś jedna z najgorętszych kobiet wg Maxima 2007, twarz Louisa Vuittona, właścicielka biznesu w Grecji oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich, trafiła do klubu anonimowych alkoholików i narkomanów, a później – za kraty. Taki tryb życia oczywiście wpłynął na wygląd celebrytki. Dlatego właśnie ona próbowała zamaskować swoje uzależnienie od alkoholu i narkotyków za pomocą chirurgii plastycznej.

Lindsay zrobiła kilka zabiegów — wstrzyknęła botoks w czoło i w okolice oczy, a także powiększyła usta i piersi. Natomiast nawet te zabiegi nie pomogli wiecznej imprezowiczce ukryć skutki jej stylu życia.

Heather Locklear

Aktorka słynnej opery mydlanej „Melrose Place” należy do tej grupy osób, które chcą być wiecznie młode. Jednak ciągłe skandale i buntowniczy tryb życia zawsze niosą ze sobą pewne konsekwencje.

Ponadto, z powodu częstych załamań nerwowych, aktorka zaczęła wcześnie się starzeć. Dlatego ona zdecydowała się na mammoplastykę, lifting twarzy i różne zastrzyki upiększające.

Sarah Jessica Parker

Gwiazda popularnego serialu „Seks w wielkim mieście” trzykrotnie przeszła plastykę nosa i blefaroplastykę (korekcję powiek). Dzięki temu ona osiągnęła wygląd, do którego dążyła. Według opinii fanów aktorka wcale nie przesadziła z zabiegami, co jest raczej rzadkością. W wieku 55 lat Sarah wygląda naprawdę dobrze.

Co ciekawe, kilka lat temu aktorka została uznana za najbardziej nieseksowną gwiazdę. Sama Parker nie ukrywa swoich wad, ale wciąż nie przyznaje się do operacji plastycznych.

Renée Zellweger

Powszechnie wiadomo, e aktorka nie jeden raz zmieniała się dla roli w filmie: tyła, a potem chudła, potem znowu tyla. Gwiazda filmu „Dziennik Bridget Jones” trochę przesądziła z zabiegami odmładzającymi i dlatego zmieniła się nie do poznania. Jej oczy stały się nienaturalnie duże, a czoło gładkie jak u lalki. Zellweger na tyle się zmieniła, że od Bridget Jones nie zostało ani śladu.

Aktorka zdecydowała się na blefaroplastyke, termolifting (niechirurgiczny lifting twarzy) i zrobiła kilka zastrzyków botoksu.