Odkąd Książę Harry i Meghan Markle zostali małżeństwem, media z całego świata śledzą każdy krok kobiety, która do tej pory była mało znaną Amerykanką. Tabloidy są bezlitosne- wytykają księżnej każdą pomyłkę, każdy najmniejszy błąd. Podczas wywiadu dla telewizji ITV szczerze wypowiedziała się na temat ciemnych stron wielkiej popularności.

Fot. @meghanmarkle_official

Meghan Markle i książę Harry znani są z tego, że stronią od udzielnania wywiadów. Pojawiają się podczas różnych wydarzeń i służbowo podróżują, jednak nie mają w zwyczaju komentować życia prywatnego w mediach. Niedawno zdarzył się wyjątek – księżna opowiedziała o swojej ciąży i byciu matką.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

Fot. @meghanmarkle_official

Zdecydowała się na ten krok na potrzeby dokumentu "Harry&Meghan: An African Journey", którego emisję w  brytyjskiej stacji ITV zaplanowano na 20 października. Już teraz w sieci możemy zobaczyć kilka poruszjących fragmentów. Jednym z nich jest wywiad  Toma Bradby’a z Meghan. Zapytana o to, jak radzi sobie ze stałym zainteresowaniem mediów, księżna z trudem powstrzymywała łzy.

Fot. @meghanmarkle_official

"Każda kobieta, a zwłaszcza gdy jest w ciąży, jest naprawdę bezbronna. Było to naprawdę trudne. Potem, kiedy masz dziecko… Niewiele osób pytało, czy wszystko w porządku. Dziękuję za to pytanie."

Fot.  Screen/ITV Exclusive

Meghan wyznała, że gdy tylko widzi aparat albo lampę błyskową, przypominają jej się najgorsze wspomnienia. Księżna ma ewidentnie dość ciągłej krytyki i niezdrowego zainteresowania mediów.