Wtedy powiedział, że może przestać do niego dzwonić. Matka natychmiast zaczęła się usprawiedliwiać, mówiąc, że mieszkanie należy do Lizyny, że po prostu im je zostawiła, ale nie podpisała aktu notarialnego.

Syn powiedział matce, że powinna zrozumieć, że on i Diana nie mają gdzie mieszkać, a teraz mieszkają 43 metry dalej i są dorośli! Czy w ogóle nie ma miejsca, czy matka chce, żeby syn opuścił rodzinę?

Kobieta ostro stwierdziła, że to jego wina i usiadła na kanapie. Wtedy Adam założył kurtkę i wyleciał z mieszkania. Staruszka nadal siedziała w milczeniu i tylko kręciła głową. Miała 72 lata, była bardzo dobroduszna i całe swoje życie poświęciła dzieciom i wnukom. Miała dwoje dzieci, Adama i Lisę. Ona i jej mąż pracowali całe życie, aby zapewnić swoim dzieciom przyzwoitą przyszłość.

Wykształcili je, dali pieniądze na mieszkanie. Mieszkali z jej mężem, oszczędzali pieniądze - a wszystko dla dzieci. Cztery lata temu zmarł mój mąż i zostałam sama. Teraz dzieci mogłyby się nią zająć, ale dzieci po prostu ją rozerwały. Żal jej było syna, a nie mogła pozbawić córki.

Adam zawsze dostawał więcej od matki: musiał oszczędzać na samochód czy kupno nowych mebli. Sam jest już prawie dziadkiem - 53 lata, żona zostawiła go, bo była bardzo zazdrosna. Pracował w zespole kobiecym. Po rozwodzie zostawił mieszkanie żonie i dzieciom, a to miejsce kupił dla syna.

Popularne wiadomości teraz

„Ani jego nowa żona, ani nawet jego własna matka nie chciały zająć się dzieckiem: mój mąż musiał kłócić się z nimi obiema”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

Później wprowadził się do kobiety, która mieszkała w małym mieszkaniu z dwójką dzieci.

Lisa pracowała jako lekarz i po ślubie zamieszkała z mężem. Jej rodzice kupili mieszkanie dla Adama i postanowili zostawić swoje córce. Lisa ma trzech synów - przystojnych, silnych chłopców, a wkrótce będzie miała wnuki.

Adam natomiast wielokrotnie przychodził do matki i robił afery, aby ta zostawiła mu mieszkanie, bo nie ma gdzie mieszkać. Matka nie wie, co dalej robić. Całe życie dawała Adamowi, a mieszkanie od samego początku pozostało dla jej córki.

Nawet po tym skandalu matka sporządziła akt darowizny na rzecz córki, ponieważ wszystko powinno być sprawiedliwe. Dali Adamowi mieszkanie i to jego wina, że jego życie potoczyło się tak, a nie inaczej. Do tego czasu mógł sam o siebie zadbać.