Przypomniała sobie pierwsze spotkanie z Michałem, którego poznała na drugim roku studiów. Miesiące randek, a potem ślub. Nowożeńcy zamieszkali w osobnym pokoju w akademiku. Później dziewczyna zaszła w ciążę, ale Michał nie był zadowolony z tej wiadomości.

Stwierdzili, że są za młodzi na opiekę nad dziećmi. Nie jestem jeszcze gotowa na zmianę pieluch, jeszcze wszystko przed nami.

Wtedy go posłuchała, ale konsekwencje były katastrofalne. Trzynaście lat później nadal nie była w stanie ponownie zajść w ciążę. Teraz mieszka we własnym mieszkaniu, zbudowała karierę jako odnosząca sukcesy prawniczka, ale nigdy nie zaznała szczęścia macierzyństwa.

W końcu Michał sam chciał mieć dzieci, ale nic się nie wydarzyło. Zostawił żonę i obwiniał ją o wszystko. Pewnej nocy po prostu spakował swoje rzeczy i wyjechał. Choć Natalia nie spodziewała się takiej zdrady ze strony męża, nie miała mu tego za złe.

Od tamtej pory przez trzy lata mieszkała sama. Jeden dzień następował po drugim, a ona straciła poczucie czasu. Życie stało się szare i nie widziała w nim sensu. Zanurzyła się w pracy, a w wolnym czasie całkowicie oddała się wspomnieniom. Idąc ulicą, znalazła się w swojej ulubionej kawiarni.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Często przychodziła tu na kawę lub koktajl. Jej uwagę przykuła kręconowłosa dziewczynka w wieku około pięciu lat przy sąsiednim stoliku. Dziewczynka z apetytem zajadała się ciastkiem z kremem, rozsmarowując białą masę po swojej ślicznej buzi. Jej ojciec, przystojny brunet, wycierał krem z jej twarzy.

W kawiarni było niewiele osób, a dziewczyna zauważyła Natalię. Później zapytała, czy naprawdę jest taka ruda, czy ma farbowane włosy. Dorośli się roześmiali, a potem ojciec był zakłopotany i powiedział, że jest dobrze wychowaną dziewczyną.

Kilka minut później siedziały razem przy jednym stole, a dziewczyna pokazywała kobiecie swoje rysunki. Na jednym z nich był wizerunek anioła, a Katarzyna zaczęła ją zapewniać, że to jej mama. Ojciec powiedział jej, że w ten sposób jej babcia wyjaśniła dziecku śmierć matki.

Dziewczyna klasnęła radośnie w dłonie i powiedziała, że wszyscy powinni być przyjaciółmi. Od tego czasu zaczęli często widywać się w kawiarniach. Z biegiem czasu Natalia zdała sobie sprawę, że rozwija uczucia do Igora i zaczęła zauważać, że nie jest mu obojętna.

Pewnego dnia Katarzyna zaprosiła Natalię do swojego przedszkola na imprezę. I wtedy Natalia, niespodziewanie dla siebie, powiedziała Igorowi, że powinni się pobrać.

On delikatnie przytulił ją do siebie i powiedział, że jeśli się zgodzi, to on i jego córka będą bardzo szczęśliwi...