Udowodniła to po raz kolejny Lady Xena, pies o specjalnych zdolnościach, który pewnego razu stanął na scenie belgijskiego talent show.

Kiedy Xena słyszy, jak Whitney Houston śpiewa "I Will Always Love You", nie może milczeć i zaczyna śpiewać razem z całą pasją, do jakiej jest zdolna.

To bardzo zabawny spektakl, więc nie dziwi fakt, że publiczność i wszyscy jurorzy histeryzowali podczas całego występu Xeny.

Jestem wielkim fanem Whitney Houston, więc szczególnie ucieszył mnie fakt, że ten pies ma świetny gust i świetnie orientuje się w muzyce popularnej.

Właściciele psa, Mick i Daphne, mówią, że nabyli Xenę, gdy miała zaledwie 12 tygodni. Wkrótce poszli z nią do kawiarni. Kiedy z kawiarenki grała piosenka Whitney Houston, szczeniak spokojnie spał.

Popularne wiadomości teraz

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Jednak gdy tylko Xena usłyszała dźwięk tej piosenki, obudziła się i zaczęła śpiewać i skomleć. To było naprawdę dziwne i zabawne. Cóż, miejmy nadzieję, że Xena jeszcze nie raz zadowoli nas swoim wykonaniem znanych przebojów.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net