Udowodniła to po raz kolejny Lady Xena, pies o specjalnych zdolnościach, który pewnego razu stanął na scenie belgijskiego talent show.

Kiedy Xena słyszy, jak Whitney Houston śpiewa "I Will Always Love You", nie może milczeć i zaczyna śpiewać razem z całą pasją, do jakiej jest zdolna.

To bardzo zabawny spektakl, więc nie dziwi fakt, że publiczność i wszyscy jurorzy histeryzowali podczas całego występu Xeny.

Jestem wielkim fanem Whitney Houston, więc szczególnie ucieszył mnie fakt, że ten pies ma świetny gust i świetnie orientuje się w muzyce popularnej.

Właściciele psa, Mick i Daphne, mówią, że nabyli Xenę, gdy miała zaledwie 12 tygodni. Wkrótce poszli z nią do kawiarni. Kiedy z kawiarenki grała piosenka Whitney Houston, szczeniak spokojnie spał.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Jednak gdy tylko Xena usłyszała dźwięk tej piosenki, obudziła się i zaczęła śpiewać i skomleć. To było naprawdę dziwne i zabawne. Cóż, miejmy nadzieję, że Xena jeszcze nie raz zadowoli nas swoim wykonaniem znanych przebojów.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net