Są ludzie, którzy żyją w dobrobycie – mają własny dom ze współczesnym remontem, kupują sobie drogie rzeczy, często podróżują, ale jednocześnie są samotni. Natomiast oni czuja się całkiem dobrze i są w pełni zadowoleni ze swojego życia.

Są też ludzie, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, ale mają inne bogactwa, których nie kupisz za żadne pieniądze – wielkie, dobre serce pełne miłości.

Historia, o której chcemy Wam opowiedzieć, zaczęła się 20 lat temu. Głównym bohaterem the historii jest jeden chłopiec, który został porzucony przez rodziców – prosto na progu czyjegoś domu.

Para, która mieszkała w tym domu, na początku chciała wysłać chłopca do sierocińca, ale potem zmienili swoją decyzję, ponieważ wiedzieli, że warunki w takich placówkach są naprawdę okropne. Dlatego właśnie Nanai i Tatai postanowili zająć się wychowaniem tego dziecka.

W ten sposób Javey zyskał nową rodzinę.

Popularne wiadomości teraz

Przygotuj się na globalne zmiany! Te 4 znaki zodiaku wstrząsną życiem w lutym

Kasia Tusk dostała od męża mega kosztowny prezent: każda Polka marzy o tym, by dostać to samo

23-letnia matka przeszła do historii, robiąc to, co zdarzało się raz na 480 lat. Zdjęcia

Te znak zodiaku będzie głównym szczęściarzem 2022 roku: wszyscy będą mu zazdrościć

Przybrani rodzice bardzo kochali chłopca, ale czasami mieli bardzo trudne czasy, ponieważ rodzina żyła bardzo skromnie. Mimo to Nanai i Tatai starali się dać synowi wszystko, co było najlepsze, i nigdy nie postrzegali go jako adoptowanego.

Ojciec przez całe życie pracował jako ładowacz, a mama – jako sprzedawczynią w sklepie. Ich dom był zlokalizowany w jednej z najbiedniejszych części miasta. W ich malutkim mieszkaniu nie było wszystkich niezbędnych mebli i artykułów sanitarnych, ale mimo to oni byli bardzo szczęśliwi, zwłaszcza gdy mieli dwa posiłki dziennie.

Póki Javey był mały, on wcale nie martwił się ich biedą, ale gdy zaczął dorastać, zaczął zdawać sobie sprawę, że jego rodzinie bardzo brakuje pieniędzy. Ponadto on często przez przypadek słyszał jak jego rodzice gadali na ten temat.

Rodzice nie chcieli, aby ich syn żył tak samo biednie, jak oni, więc odłożyli dla niego pieniądze na studia. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku Javey dostał się na studia, gdzie bardzo dobrze się uczył, aby w przyszłości zdobyć dobrze płatną pracę.

Dzięki dobrym ocenom chłopak dostał prace w międzynarodowej firmie. Początkowo on zajmował najniższe stanowisko, ale jego pracowitość została nagrodzona – wkrótce Javey dostał awans. Nieco później otrzymał kolejny awans.

Dzięki swojej wytrwałości po kilku latach ciężkiej pracy facet objął stanowisko top managera i teraz on zarządza całym zespołem. Biedne dzieciństwo i miłość do rodziców były głównymi powodami, dla których Javey dążył do zamierzonego celu.

Gdy chłopak zaczął bardzo dobrze zarabiać, on opublikował na Facebooku post ze słowami: „Moi rodzice dali mi wszystko, co mogli, wiec teraz chcę dać im wszystko, o czym oni kiedyś marzyli”.

Chłopak szybko przeszedł od słów do czynów i zaczął budowę dużego domu dla swojej rodziny.

Ponieważ Javey miał co zainwestować w budowę, dom był gotowy już za rok. To była trzypiętrowa rezydencja, która miała siedem sypialni i ogromną kuchnię, w której mogla się zmieścić cała rodzina. On także zbudował garaż, o którym marzył jego ojciec, oraz zadbał o to, żeby w ich nowej przestronnej kuchni było wszystko, co jest potrzebne do gotowania.

Do swojego nowego domu rodzice zabrali ze sobą tylko telewizor, który Javey dal im w prezencie kilka lat przed przeprowadzką. Oni byli bardzo szczęśliwi – wszystkie ich marzenia się spełniły.

Ponadto, Javey kilkakrotnie wyjeżdżał z rodzicami na wycieczki do innych krajów. Ponieważ nigdy nie opuszczali swojego kraju i cały czas ciężko pracowali, syn także podarował im podróż dookoła świata.

Pomimo tego, że Javey pracował w poważnej firmie i zarabiał dużo pieniędzy, nigdy nie zapomniał o swoich rodzicach i starał się poświęcać im dużo uwagi.

Ponadto facet pomaga także swoim braciom i siostrom. Tylko mili i dobrzy ludzie mogli wychować takiego syna. Javey przyznał się, że jego rodzice nigdy nie zarzucali mu tego, że on został adoptowany, nawet ponad największych kłótni.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana