Pani Julia ma 51 lat – kobieta stała się prawdziwą gwiazdą swojego rodzinnego miasta. Wszystko dlatego, że nie tak dawno ona po raz pierwszy została mamą. Ponadto, kobieta urodziła troje dzieci naraz!

Lekarze uważają, że poród w wieku 51 lat jest możliwy tylko wtedy, gdy masz doskonałe zdrowie, a nad ciążą i stanem matki czuwają znakomici specjaliści.

Medycyna bardzo się rozwinęła i opanowała wiele pozornie niezrozumiałych rzeczy. Teraz dość często można usłyszeć, że kobieta została matką w wieku 50, 60, a nawet 70 lat. Natomiast w niektórych krajach to nadal uważają za coś niesamowitego.

Po 22 dniach spędzonych w ośrodku okołoporodowym mama i jej absolutnie zdrowe dzieciaki wróciły do domu.

Julia powiedziała, że zawsze marzyła zostać matką, ale za każdym razem jej nie wychodziło. Jednak spotkanie z jej mężem wszystko zmieniło. Kobieta zdała sobie sprawę, że nie warto się poddawać.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Jej marzenie się spełniło!

Julia poznała swojego przyszłego męża przez Internet w 2011 roku. Niedawno para się pobrała. Świeżo upieczone rodzice bardzo się cieszą, że u nich urodzili się trojaczki, bo oboje bardzo chcieli mieć dzieci. Obecnie im bardzo pomagają ich bliscy, przyjaciele i współpracownicy. Przekazują im ubranka, pieluchy i inne niezbędne rzeczy.

Teraz małżonkowie z dziećmi mieszkają w dwupokojowym mieszkaniu. Oczywiście to mieszkanie jest zbyt małe dla nich i trojga dzieci, ale świeżo upieczone rodzice wcale tym się nie martwią. Wiedzą, że wszystko będzie dobrze. Mężczyzna wykłada na Politechnice, a Julia jest szefem Centrum Tsunami.

Natomiast użytkownicy sieci zareagowali na tę wiadomość w różny sposób: jedni życzą parze i ich dzieciom dużo szczęścia i zdrowia, a inni uważają, że poród w tym wieku nie jest tego wart, bo rodzice nie są już młodzi i nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć.

Rodzice już nadali swoim dzieciom imiona: Dymitry, Igor i Wiktoria. Życzymy rodzinie dużo zdrowia i wielkiego szczęścia!