9 października na Sardynii miały miejsce nietypowe narodziny. Na pewnej farmie biała jak śnieg suczka urodziła pięć szczeniaczków. W tych psich narodzinach nie byłoby pewnie nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jeden piesek był ... zielony!!

Zdradzona żona napisała list do kochanki swojego męża

Takie narodziny to ogromna rzadkość. Właściciel farmy Cristian Mallocci uważa, że takie narodziny w dobie koronawirusa mają zwiastować nadzieję na lepsze jutro!

Psiak otrzymał wdzięczne imię Pistacchio, czyli Pistacja. Maluch z dnia na dzień robi się coraz bardziej biały mimo to właściciel już zapowiedział, że Pistacja razem z mamą pozostanie na farmie, natomiast reszta jego rodzeństwa trafi do dobrych domów.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Narodziny psów z zieloną sierścią to niezwykła rzadkość. Naukowcy uważają, że oryginalne zabarwienie pojawia się, wówczas gdy szczenięta o jasnym kolorze mają kontakt w łonie matki z organicznym związkiem chemicznym zwanym biliwerdyną

Tak czy inaczej, maluch jest przesłodki!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com