Czasem życie pisze nieprzewidziane scenariusze. Wstępując w związek małżeński nikt z nas nie stawia się w roli osoby zdradzającej ani zdradzanej. Jeśli miłość jest szczera i prawdziwa nasze małżeństwo wytrzyma wszelkie przeciwności.

Wojciechowska i Kossakowski pochwaliły się zdjęciem ze ślubnej podróży. Wybrali przepiękne miejsce

Jednak czasami los stawia na naszej drodze pokusy, którym niektórzy ulegają. Wówczas nie zważają na konsekwencje, które jednak zawsze z czasem przychodzą zwłaszcza jeśli mamy dzieci!

Ta kobieta została zdradzona. W swojej wściekłości i rozpaczy, że obca kobieta zabrała jej miłość, spokój, dom, a dzieciom ojca postanowiła napisać do kochanki swojego męża list!

Dziękuję ci bardzo, … za zostawione wczoraj wieczorem ślady twoich namiętnych pocałunków (ugryzień?!) na piersi mojego męża. Nie, naprawdę, dziękuję! Nie masz pojęcia, od jakiego koszmaru uratowałaś właśnie mnie i moje dzieci. Aby wynagrodzić cię za twoje usługi, ofiaruję ci mojego męża na wieki. Jeśli przyjmiesz to trofeum, pamiętaj o następujących zasadach

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Będziesz musiała go wspierać finansowo Mówię to, ponieważ mamy razem dwoje dzieci (ale przecież wiedziałeś o tym), co oznacza, że ​​będzie musiał zrezygnować ze znacznej części swojej pensji, aby wesprzeć je w sposób, na jaki zasługują. Proszę pamiętaj, że skoro trzymał mnie w domu przez większą ostatnie 11 lat, mówiąc, że „tak jest dla wszystkich lepiej”, to teraz również będzie mi płacił alimenty. Więc zapomnij o jego pieniądzach kochanie… bo one są moje

Będziesz musiała wybrać mu jakieś nowe ubrania Widzisz po tym, jak wyszedł rano spod naszego (teraz mojego) prysznica mokry i nagi, zobaczyłam te twoje słodkie „ukąszenia miłości”. Zostawiłaś dość intensywne ślady. Tak się złożyło, że w tym właśnie momencie w moim domu pojawiła się gigantyczna czarna dziura i pochłonęła prawie wszystkie jego ubrania, wyrzucając je za okno. Dlatego przyjdzie do ciebie prawie nagi. Dobrą stroną sytuacji jest to, że możesz ubrać go w dowolny sposób

Będziesz musiała podzielić się nim trochę w co drugi weekend Ten czas zostanie zarezerwowany na jego wizyty u dzieci. Ponieważ otwarcie przyznał (przed kilkoma osobami), że jesteś po prostu „byle kim” ze względu na bezpieczeństwo moich dzieci, ty się z nimi spotykać nie będziesz. Przynajmniej na razie.

Nie będziesz bardzo zadowolona ze swojego życia seksualnego Od czasu kontuzji pleców sprzed 4 lat nie jest najlepszy w łóżku. Szkoda, bo wcześniej był naprawdę świetny… Teraz najprawdopodobniej zawiedzie cię raz, drugi, trzeci, aż w końcu się zorientujesz, że wszystko tam dobrze działa tylko wtedy, kiedy weźmie tę małą niebieską pigułkę. Proszę, niech cię to nie zmyli. Mała niebieska pigułka oznacza, że ​​to potrwa około 2 minut.

NIE zwrócisz mi go Nie przyjmuje zwrotów. Zawiódł mnie w momencie, kiedy cię dotknął! Byłem dla niego dobrą żoną i było mu ze mną naprawdę. Nie dziw się, jeśli będzie chciał do mnie wrócić.

Obwiniam cię za to wszystko Nie wiem, czy to powiedziałeś o mnie te wszystkie rzeczy, które mi powtórzył, czy nie. Nie obchodzi mnie to. Jednak na wszelki wypadek, póki co cała moja złość i nienawiść jest skierowana na ciebie. Wiem, że zdrada to jego decyzja, że to on z was dwojga był w związku. Ale nie można przestać kochać z dnia na dzień. Dużo łatwiej mi nienawidzić ciebie niż przestać go teraz kochać.

Zemszczę się Przynajmniej tak mi się teraz wydaje. Może za tydzień spojrzę na tę sprawę inaczej. Póki co, uczynię moim hobby planowanie utrudniania wam życia. A przynajmniej zatruwania wam waszych sumień. Bo moje dzieci cierpią.

Co myślisz o takim sposobie zemsty?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com