Tuż po Nowym Roku to małżeństwo świętowało swoją 22 rocznicę ślubu. Nic nie zapowiadało tego, że to ostatnie wspólne święto, które obchodzili.

Poruszające wyznanie Małgosi Ostrowskiej - Królikowskiej

Mąż kilka dni wcześniej zapowiedział małżonce, że będzie musiał na chwilkę wyjść z kameralnej imprezy, którą ta zaplanowała. Nie zdziwiło jej to za bardzo, bowiem obowiązki zawodowe czasem go do tego zmuszały. Obiecał jednak, że zrobi to zanim przyjdą goście. Niestety tak się nie stało. Mężczyzna wyszedł w trakcie trwania imprezy. Zostawił jednak telefon, który chwilę po jego wyjściu zadzwonił.

Żona postanowiła sprawdzić połączenie, weszła także w galerię zdjęć i dokonała przykrego odkrycia. Od ponad roku była zdradzana z fryzjerką z ich miasteczka. Natychmiast przesłała dowody na swój telefon.

Popularne wiadomości teraz

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

W tym momencie do domu cofnął się mąż szukając swojego telefonu. Żona jak gdyby nigdy nic wróciła do gości. Kolejnego dnia postanowiła w czasie nieobecności męża wydrukować zdjęcia.

Następnie wyszła sama na spacer by koło kościoła, w okolicy salonu kochanki męża porozwieszać fotografie. Czekała na kolejny dzień kiedy wszyscy odkryją niewierność.

Kochanka widząc fotografie natychmiast zadzwoniła do mężczyzny. Kiedy ten przybył na miejsce całe miasteczko razem z żoną oglądali galerię tych intymnych zdjęć. Zdradzana żona życzyła kochankom powodzenia, po czym rzuciła obrączką o ziemię.

Dumna zostawiła upokorzonych intymnymi i nagimi fotkami kochanków.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com