Tuż po Nowym Roku to małżeństwo świętowało swoją 22 rocznicę ślubu. Nic nie zapowiadało tego, że to ostatnie wspólne święto, które obchodzili.

Poruszające wyznanie Małgosi Ostrowskiej - Królikowskiej

Mąż kilka dni wcześniej zapowiedział małżonce, że będzie musiał na chwilkę wyjść z kameralnej imprezy, którą ta zaplanowała. Nie zdziwiło jej to za bardzo, bowiem obowiązki zawodowe czasem go do tego zmuszały. Obiecał jednak, że zrobi to zanim przyjdą goście. Niestety tak się nie stało. Mężczyzna wyszedł w trakcie trwania imprezy. Zostawił jednak telefon, który chwilę po jego wyjściu zadzwonił.

Żona postanowiła sprawdzić połączenie, weszła także w galerię zdjęć i dokonała przykrego odkrycia. Od ponad roku była zdradzana z fryzjerką z ich miasteczka. Natychmiast przesłała dowody na swój telefon.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

W tym momencie do domu cofnął się mąż szukając swojego telefonu. Żona jak gdyby nigdy nic wróciła do gości. Kolejnego dnia postanowiła w czasie nieobecności męża wydrukować zdjęcia.

Następnie wyszła sama na spacer by koło kościoła, w okolicy salonu kochanki męża porozwieszać fotografie. Czekała na kolejny dzień kiedy wszyscy odkryją niewierność.

Kochanka widząc fotografie natychmiast zadzwoniła do mężczyzny. Kiedy ten przybył na miejsce całe miasteczko razem z żoną oglądali galerię tych intymnych zdjęć. Zdradzana żona życzyła kochankom powodzenia, po czym rzuciła obrączką o ziemię.

Dumna zostawiła upokorzonych intymnymi i nagimi fotkami kochanków.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com