Pewnego dnia mąż po 7 latach małżeństwa postanowił napisać list do żony o tym, że pragnie rozwodu. Stwierdził, że był dobrym mężem lecz ostatnie dwa tygodnie ich wspólnego życia były piekłem.

Dagmara Kaźmierska zabawnie ujawnia skąd ma pieniądze na luksusowe życie

Każdy kto kiedykolwiek był w związku doskonale wie jak trudno jest go utrzymać. Zgoda, szacunek i miłość przez wiele lat to ogromna rzadkość w dzisiejszych bardzo zabieganych czasach. Nie wszystkim udaje się wytrwać w małżeństwie do okrągłych, pięknych rocznic.

Z pewnością to nie było pisane tym dwojgu...

Droga żono, piszę ten list, aby Ci oznajmić, że zostawiam Cię na zawsze. Byłem dla Ciebie dobrym mężem przez 7 lat, lecz nic mi z tego nie przyszło. A ostatnie 2 tygodnie były prawdziwym piekłem

Popularne wiadomości teraz

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Mężczyzna zaczął obwiniać żonę, że w zeszłym tygodniu nie zauważyła zmiany jego fryzury, a także nowych bokserek. Nie doceniła też ugotowanego przez niego obiadu. Mąż natychmiast zaczął podejrzewać ją o romans, bowiem w ich małżeństwie przestalo się układać.

Niewierny mąż dodał także, że jest zakochany w siostrze swojej żony.

Cokolwiek to jest, ja odchodzę. P.S. Nie próbuj mnie szukać. Twoja siostra i ja przenosimy się do innego miasta. Miłego życia!

Małżonka postanowiła odnieść się do listu swojego męża. Kiedy jednak ten czytał odpowiedź wręcz zamarł z wrażenia...

To prawda, byliśmy małżeństwem przez 7 lat, ale czy byłeś dobrym mężem? Oglądałam tyle seriali, bo tylko one pomagają zagłuszyć Twoje ciągle jęczenie i użalanie się nad sobą

Dodała także, że oczywiście zauważyła jego nową fryzurę, ale wydała jej się śmieszna i jej mąż wyglądał jak dziewczynka, więc tego nie skomentowała. Oczywiście zauważyła także nowe bokserki i cenę na nich 49,99. Ku jej uwadze nie przeszło także, że rano jej siostra pożyczyła od niej 50 zł.

Mimo to i tak chciałam ratować nasze małżeństwo. Kiedy więc wygrałam w lotto 10 milionów, rzuciłam pracę i kupiłam nam 2 bilety na Jamajkę

Żona stwierdziła, że cieszy się, że mąż do niej napisał i będzie to najlepszym dowodem, że to on chciał rozwodu i nic nie należy mu się z wygranej. Najlepsze jednak miało nadejść.

Nie wiem, czy Ci kiedykolwiek o tym wspominałam, ale moja siostra Karolina urodziła się jako mój brat Karol. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem

Prawda, że dostał sporą nauczkę?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana