Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski znajdowali się w związku przez 2 lata. Nie zwracając uwagę na obecną teraz epidemię, para wzięła ślub. Ceremonia odbyła się bardzo skromnie. Podróżniczka wybrała dla siebie prostą, jedwabną sukienkę z długim welonem. Przemek był w fioletowym garniturze w kratę. W swoich mediach społecznościowych Martyna opublikowała zdjęcie z uroczystości, podpisując:

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. 

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Jego słowa zabolały wiele kobiet. Jarek Jakimowicz przedstawił swoje poglądy

Nowożeńcy zamiast w podróż poślubną udali się w podróż przedślubną. Zdjęciami z urlopu, Wojciechowska pochwaliła się na swoim Instagramie. Wybrali bardzo piękne miejsce, a właśnie Portugalię.

Zerwała z tradycją i nie pojedzie w podróż poślubną” – czytam na portalach. No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ! Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii. A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was! Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi -napisała Wojciechowska w sowich social mediach.

Instagram Martyna Wojciechowska

Instagram Martyna Wojciechowska

Instagram Martyna Wojciechowska

Alicja Bachleda-Curuś zmieniła swoją fryzurę. Samodzielnie ścięła swoje włosy

Po postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Najlepsza i najprawdziwsza para jaką widziałam!! 

Takie szczęście od Was bije!!! Wracajcie do tych fotek jak zapomnicie kiedyś :dlaczego? Po co? Z jakiego powodu? Szczęścia miłości jeszcze raz miłości i wzajemnego szacunku dla Was

Szczęšliwości i szaleństwa!

Super! Nie ważne czy podróż przed czy po ślubna 😉 .... zresztą u Was to takich poślubnych to pewnie cała masa będzie 😀. Pozdrowienia i jeszcze raz gratulacje

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com