Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski znajdowali się w związku przez 2 lata. Nie zwracając uwagę na obecną teraz epidemię, para wzięła ślub. Ceremonia odbyła się bardzo skromnie. Podróżniczka wybrała dla siebie prostą, jedwabną sukienkę z długim welonem. Przemek był w fioletowym garniturze w kratę. W swoich mediach społecznościowych Martyna opublikowała zdjęcie z uroczystości, podpisując:

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. 

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Jego słowa zabolały wiele kobiet. Jarek Jakimowicz przedstawił swoje poglądy

Nowożeńcy zamiast w podróż poślubną udali się w podróż przedślubną. Zdjęciami z urlopu, Wojciechowska pochwaliła się na swoim Instagramie. Wybrali bardzo piękne miejsce, a właśnie Portugalię.

Zerwała z tradycją i nie pojedzie w podróż poślubną” – czytam na portalach. No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ! Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii. A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was! Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi -napisała Wojciechowska w sowich social mediach.

Instagram Martyna Wojciechowska

Instagram Martyna Wojciechowska

Instagram Martyna Wojciechowska

Alicja Bachleda-Curuś zmieniła swoją fryzurę. Samodzielnie ścięła swoje włosy

Po postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Najlepsza i najprawdziwsza para jaką widziałam!! 

Takie szczęście od Was bije!!! Wracajcie do tych fotek jak zapomnicie kiedyś :dlaczego? Po co? Z jakiego powodu? Szczęścia miłości jeszcze raz miłości i wzajemnego szacunku dla Was

Szczęšliwości i szaleństwa!

Super! Nie ważne czy podróż przed czy po ślubna 😉 .... zresztą u Was to takich poślubnych to pewnie cała masa będzie 😀. Pozdrowienia i jeszcze raz gratulacje

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com