Dziewczyna z Chin o imieniu Abby stała się prawdziwą gwiazdą w cieci, gdy użytkownicy dowiedziały się, że ona przeszła 100 różnych operacji, aby poprawić wygląd twarzy. Wszystko zaczęło się od tego, że u Abby zdiagnozowano chorobę autoimmunologiczną, po której u dziewczyny zaczęła pojawiać się nadwaga. Dlatego właśnie jej rodzice zdecydowali się na liposukcję dla swojej córki.

Po tej operacji Abby poczuła się bardziej pewna siebie. "Kiedy przytyłam, ciągle czułam dyskomfort. Natomiast po operacji stałam się o wiele bardziej pewna siebie" - powiedziała Abby. Minęło trochę czasu i dziewczyna zechciała jeszcze bardziej zmienić swój wygląd.

100 operacji plastycznych
Jak zmieniał się wygląd Abby na przestrzeni lat

"Po pierwszej operacji plastycznej stałam się szczuplejsza, ładniejsza i zdałam sobie sprawę, że mogę wyglądać nie gorzej niż jakaś celebrytka. Z czasem przestałam przejmować się tym, co ludzie o mnie myślą i uzależniłam się od tych operacji" - przyznała dziewczyna.

operacja plastyczna
Dzięki operacjom plastycznym dziewczyna stała się prawdziwą gwiazdą sieci

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

Potem ona przeszła kilka operacji na twarzy – zmieniła kształt szczęki, kształt oczu i nosa. Miała też kilka nieudanych operacji, które trzeba było zrobić jeszcze jeden raz.

Teraz Abby mówi: „Nie znoszę najmniejszej niedoskonałości. Co miesiąc dostaję zastrzyki z kwasu hialuronowego, aby poprawić stan cery, i co roku przechodzę co najmniej jedną poważną operację plastyczną”. W sumie dziewczyna przeszła około stu zabiegów.

mieć operację plastyczną?
Abby po operacjach plastycznych

Dziewczyna nie zachęca nikogo do robienia operacji plastycznych, bo to są dość ryzykowne zabiegi, ale zapewnia, że ​​jej to przyniosło wyłącznie korzyści.