Farouk to mały chłopczyk z Wielkiej Brytanii, który już w wieku 2 lat miał szykowną fryzurę. Matka chłopca akurat chciała zabrać syna do fryzjera, ale jedna spontaniczna sytuacja w moment zmieniła ich życie.

Farouk
Farouk

Matka Farouka wspomina, jak pewnego razu podczas wizyty w sklepie jakaś kobieta przy kasie niespodziewanie zrobiła jej synowi zdjęcie i opublikowała go w Internecie. Matka oczywiście była niezadowolona z tego faktu, ale kiedy przeczytała komentarze do zdjęcia swojego dziecka, była mile zaskoczona. Kręcone włosy Farouka szczerze zachwyciły wielu internautów!

Farouk
Farouk

Po tym incydencie kobieta założyła synowi profil na Instagramie i zaczęła publikować jego zdjęcia. Miesiąc później profil Farouka miał już 5 tysięcy followersów. Ten fakt bardzo zaskoczył i jednocześnie zachwycił matkę, zwłaszcza że kobieta nie korzystała z żadnych płatnych reklam.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Farouk
Farouk

Co więcej, kiedy Farouk skończył 5 lat, on został zaproszony na pokaz mody, który odbywał się w Nowym Jorku. Agencja modelek w pełni pokryła wszystkie wydatki matki i syna. A na koniec pokazu wręczono im prezenty – torby z najnowszej kolekcji „ Louis Vuitton”.

luksusowe włosy
luksusowe włosy

Kobieta mówi, że nigdy nie zmuszała swojego syna do robienia tego, co mu się nie podoba. Kiedy oni otrzymali zaproszenie do udziału w pokazie mody, ona najpierw zapytała syna o jego opinię na ten temat. Faruk bardzo zainteresował się tą propozycją, wiec matka natychmiast zgodziła się na to.

Dziś Farouk jest wchodząca gwiazda modelingu, a jego matka przejęła obowiązki jego agenta – ona zajmuje się promowaniem syna i zawiera nowe kontrakty. Nawiasem mówiąc, długość wyprostowanych włosów chłopca sięga aż do talii.

Farouk z matką
Farouk z matką

Tak naprawdę, w ich rodzinie pracuje tylko Farouk. Natomiast sukces chłopca jest przede wszystkim zasługa jego matki. Przecież to dzięki jej staraniom chłopiec stał się popularny i zaczął zarabiać nieźle pieniądze.

Obecnie Farouk ma ponad 272 tysięcy followersow na Instagramie, lecz, jak wiadomo, niebo nie jest limitem -- każdego dnia dołącza do nich wiele nowych fanów chłopca.

Farouk z matką
Farouk z matką

Niedawno Farouk z matką i młodszym bratem spędzili prawie miesiąc na wakacjach w Dubaju. Może się wydawać, że pieniądze psują chłopca, ale tak nie jest. Mama uczy go oszczędzać pieniądze i mądrze nimi zarządzać.

Chłopcu udało się zbudować dobre relacje ze swoimi kolegami z klasy, lecz z nauczycielami – nie do końca, ponieważ w Wielkiej Brytanii istnieje prawo zabraniające uczniom noszenia długich włosów.

luksusowe włosy
luksusowe włosy

Mama Farouka uważa, że ​​to prawo uniemożliwia dzieciom wyrażanie siebie. Ona nawet opublikował na Instagramie syna post na ten temat:

„Próba zmiany zasady dotyczącej włosów w szkole”.

Farouk
Farouk

Kobietę można zrozumieć, przecież ona robi to, co jest najlepsze dla jej syna. Ponadto ona obawia się, że bez tych szykownych włosów Farouk już nie będzie budzić tak duże zainteresowanie wśród pracodawców.