Jeśli mężczyzna zarabia parę tysięcy złotych, to jego rodzinie z trudem starcza na jedzenie oraz rachunki za media. Przecież są też inne wydatki rodzinne – na przykład na ubrania. Ale z czego jego rodzina będzie żyć, na co dzień? Czy może jego piękna żona powinna utrzymywać cala rodzinę?

Jak w tej sytuacji w ogóle można mówić o pięknej żonie? Przecież z takim mężczyzną żadna kobieta nie zechce mieć nic wspólnego -- o jakich dzieciach, mieszkaniu oraz samochodzie tu w ogóle może być mowa. Nawet jeśli żona całkiem dobrze zarabia i zaspokaja swoje podstawowe potrzeby, to kto wywiezie ja na wakacje? Kto zapłaci rachunek w restauracji lub kupi bilet do kina? Żona? Albo ona musi zamknąć się w czterech ścianach i spędzić całe życie na kanapie przed telewizorem?

Co taki mężczyzna w ogóle może dać kobiecie? Inteligentne rozmowy, bogaty świat wewnętrzny? Nie można jednak za nie kupić jedzenia. Ponadto mężczyźni o dobrych zarobkach również mają bogaty świat wewnętrzny. Dlaczego więc nie wybrać ich? W czym on jest lepszy od reszty? Kocha ją? To znaczy, że on powinien mieć zadbaną oraz piękną żonę, a ona musi spędzić swoje życie z biedakiem? Cóż, to jest bardzo ciekawe podejście do życia.

Razem dążyć do sukcesu? A kto nie pozwolił mu osiągnąć go wcześniej, podczas gdy jego wybranka pracowała nad sobą? Kto zagwarantuje, że mężczyzna naprawdę zacznie się starać i nie będzie utrzymankiem, który nic nie robi, ale zmusza swoją żonę codziennie gotować mu barszcz? Jest mało prawdopodobne, aby któraś z kobiet zechciała zaryzykować, aby upewnić się w tym.

Lecz chodzi wcale nie o pieniądze, ale o to, że ludzie chcą posiadać to, na co ich nie stać. A kiedy nie dostają tego, czego chcieli, zaczynają oskarżać kobiety o to, ze one są zbyt merkantylne. Lecz bądźmy szczere – mężczyznom podobają się wyłącznie atrakcyjne kobiety, dlatego te kobiety wybierają mężczyzn, których stać na to, żeby zaspokoić potrzeby swojej zony.

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Taka jest prawda. Mężczyźni, którzy mają zbyt wysokie wymagania wobec kobiet, ale nie potrafią nawet utrzymać rodzinę, nie mają prawa zarzucać kobietom chciwość oraz materializm.

Jakie jest Wasze zdanie na temat takich mężczyzn?