Czyszczenie toalety z pewnością nie jest waszą ulubioną czynnością w życiu. Nic dziwnego, w końcu łazienkowe zapachy i widoki do najpiękniejszych nie należą. Mimo to, każdemu z nas zależy, by w toalecie było czysto i pachnąco, co przyznajmy - nie jest lada wyczynem. W tej nierównej walce przychodzą nam z odcieczą różnego rodzaju zawieszki do WC. W końcu zdecydowanie przyjemniej zaspokajać swoje potrzeby fizjologiczne wśród zapachu np. morskiej bryzy.

Jednak czy zastanawiałaś się kiedykolwiek jak ów zawieszkę nałożyć na WC? Większość z nas skupia się na tym, żeby po prostu nie spadła i nie zgubiła się w czeluściach kanalizacji, robiąc, o zgrozo wodospad w łazience przez "kolizje rurowe" - używając zupełnie niefachowego nazewnictwa hydraulicznego.

Iza z Gogglebox pokazała męża! Mężczyzna nigdy nie występuje w telewizji

Okazuje się natomiast, że projektant ów zawieszki do sedesu miał bardzo konkretny zamysł na to, jak ją zawieszać. Co więcej, w swym pomyśle nie tylko kierował się praktycznością, a i designem, a to - umówmy się - jest także bardzo ważną kwestią, nawet i w kwestii WC.

Niedawno TikTokerka @fitmein odkryła jak poprawnie powinno się umieszczać zawieszkę, co postanowiła zaprezentować światu, śmiejąc się z siebie, że dopiero w wieku 36 lat dowiedziała się, że przez lata żyła w błędzie. Żeby zobaczyć filmik kliknij >tutaj<.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

I co, też robiliście to źle? No cóż, nie jesteście mniejszością! Ale w końcu człowiek uczy się całe życie ;)

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com