Program "Gogglebox" stał się jednym z najchętniej oglądanych produkcji przez polską publiczność. Dziś, wielu uczestników show ma masę fanów na Instagramie, co sprawiło, że ze zwykłych komentatorów kanałów telewizyjnych stali się celebrytami.

Jedną z bardziej lubianych uczestniczek programu jest Iza, która ogląda zawodowo telewziję ze swoim synem Joachimem. Duet ten chętnie jest oglądany na ekranach. Jednak Iza na wizji nigdy nie pokazuje swojego męża.

Iza z Joachimem

45-letnia Sonia Bohosiewicz pokazała swoje naturalne ciało bez retuszu. Odważne posunięcie

Na Instagramie natomiast, Iza juz chętniej pokazuje miłość swojego życia. Pod jednym ze zdjęć w social mediach kobieta napisała o swoim ukochanym bardzo wzruszające wyznanie miłosne.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

W takie ponure dni miło powspominać letni czas i te wspólne cudowne chwile. Nie trzeba krzyczeć całemu światu, że kocham, uwielbiam, nie możemy bez siebie żyć, świat widzi to w naszych oczach, gestach, w naszym wspólnym My. – napisała Iza

Ostatnio, sympatyczna uczestniczka Gogglebox pokazała męża na Instagramie. Widać, że ukochany kobiety ma już siwe włosy, dumnego wąsa, a do tego nosi okulary.

Iza z mężem i psem

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com