Właścicele psów i rodzice małych dzeci z pewnością potwierdzą, że duet malucha i czworonoga jest po prostu idealny. Większość psów uwielbia dzieci. Kochają się z nimi bawić, ale też opiekują się nimi i bronią ich. Co więcej, bobas z psiakiem bardzo chętnie psocą! Jednak jak wtedy można się na nich złościć, jeśli widok pieska i dziecka jest taki słodki?

O tym, że czworonogi i dzieci potrafią mieć zabawne pomysły wiadomo nie od dziś. Jeśli natomiast stworzenia te występują w parze, śmiechu z nich jest co nie miara.

TOP10 zdjęć kotów, które udowadniają, że te zwierzaki wredny charakter mają we krwi

Doskonale o tym wie pewien tata, który postanowił nagrać zabawę swojej córki i psa Buddy'ego. Gdy dziewczynka zaczęła tańczyć, pies od razu zaczął grać jej podkład do ruchów na pianinie obok. Ten widok po prostu rozkłada na łopatki! Zobaczcie sami!

Popularne wiadomości teraz

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Niesamowite, prawda? 

Filmik w sieci został obejrzany ponad 13 milionów razy! Liczby mówią same za siebie, to prawdziwy hit internetu.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com