Ninel jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Kobieta regularnie praktykuje jogę i pracuje jako trenerka w jednym z lokalnych klubów fitness. Uwielbia też tańczyć oraz chodzić na dyskoteki z młodszymi przyjaciółkami.

Imię Ninel jest idealne dla tej aktywnej kobiety, ponieważ ona szczerze kocha życie i każdego dnia budzi się z uśmiechem na twarzy.

74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości
74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości

W 2017 roku Ninel wzięła udział w jednym programie telewizyjnym oraz zdradziła sekrety, które pomagają jej zachować młodość: trzeba zaczynać dzień od szklanki ciepłej wody z plasterkiem cytryny oraz jeść pięć razy dziennie, lecz niewielkimi porcjami.

Ponadto Ninel ma własną kolumnę o urodzie i zdrowym stylu życia w lokalnej gazecie. Kobieta pisze o zdrowym odżywianiu i różnych zabiegach pielęgnacyjnych, które pomagają jej zachować młodość. Jeśli u Was pojawił się brzuszek, oznacza to, że przejadacie się i prowadzicie bierny tryb życia.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości
74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości

Po ukończeniu 40 lat Ninel zaleca zrezygnować z pieczywa, ciastek i ziemniaków, jak również wszelkich tłustych potraw. To wszystko należy zamienić na zboża, warzywa i owoce. Ponadto warto jak najwcześniej zacząć prowadzić aktywny tryb życia.

Nie leniuchujcie i nie mówcie, że nie macie na to czasu. Nie ma znaczenia, ile macie lat, ponieważ każda osoba może zacząć ćwiczyć w każdym wieku. Bardzo ważne jest, aby nie skupiać się na utracie wagi. Cel jest inny – zmienić swoje przyzwyczajenia oraz styl życia! - mówi Ninel.

74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości
74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości

Ninel na przykład zaczęła zmieniać swój tryb życia dopiero w wieku 50 lat. Kobieta mówi, że nie trzeba skupiać się na odchudzaniu i przestrzeganiu ścisłej diety, wystarczy po prostu zmienić dietę na bardziej zdrową. Wtedy i nastrój będzie dobry, a zmarszczek – mniej.

„Przyspieszenie metabolizmu po 40-tce zajmie o wiele więcej czasu niż w wieku 25 lat. Dlatego pierwsze wyniki mogą pojawić się dopiero po 10-12 miesiącach. Lecz to na pewno przyniesie Wam radość. Tak, z wiekiem znacznie trudniej jest zmienić swoje przyzwyczajenia, ale to jest konieczne, aby zachować swoja energiczność na długie lata”- powiedział Ninel.

Sekrety wiecznej młodości
Sekrety wiecznej młodości

Kobieta mówi, że ​​w diecie koniecznie musi być twaróg, ponieważ on zawiera dużo wapnia, który odpowiada za „zdrowe kości”. Jak również chude mięso, ryby, warzywa i ser. Ponadto trzeba dbać o dobre nawodnienie organizmu.

Ninel uważa, że życie daje nam wiele opcji do wyboru – wszystko zależy tylko od nas.