Ninel jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Kobieta regularnie praktykuje jogę i pracuje jako trenerka w jednym z lokalnych klubów fitness. Uwielbia też tańczyć oraz chodzić na dyskoteki z młodszymi przyjaciółkami.

Imię Ninel jest idealne dla tej aktywnej kobiety, ponieważ ona szczerze kocha życie i każdego dnia budzi się z uśmiechem na twarzy.

74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości
74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości

W 2017 roku Ninel wzięła udział w jednym programie telewizyjnym oraz zdradziła sekrety, które pomagają jej zachować młodość: trzeba zaczynać dzień od szklanki ciepłej wody z plasterkiem cytryny oraz jeść pięć razy dziennie, lecz niewielkimi porcjami.

Ponadto Ninel ma własną kolumnę o urodzie i zdrowym stylu życia w lokalnej gazecie. Kobieta pisze o zdrowym odżywianiu i różnych zabiegach pielęgnacyjnych, które pomagają jej zachować młodość. Jeśli u Was pojawił się brzuszek, oznacza to, że przejadacie się i prowadzicie bierny tryb życia.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości
74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości

Po ukończeniu 40 lat Ninel zaleca zrezygnować z pieczywa, ciastek i ziemniaków, jak również wszelkich tłustych potraw. To wszystko należy zamienić na zboża, warzywa i owoce. Ponadto warto jak najwcześniej zacząć prowadzić aktywny tryb życia.

Nie leniuchujcie i nie mówcie, że nie macie na to czasu. Nie ma znaczenia, ile macie lat, ponieważ każda osoba może zacząć ćwiczyć w każdym wieku. Bardzo ważne jest, aby nie skupiać się na utracie wagi. Cel jest inny – zmienić swoje przyzwyczajenia oraz styl życia! - mówi Ninel.

74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości
74-letnia emerytka zdradziła sekrety wiecznej młodości

Ninel na przykład zaczęła zmieniać swój tryb życia dopiero w wieku 50 lat. Kobieta mówi, że nie trzeba skupiać się na odchudzaniu i przestrzeganiu ścisłej diety, wystarczy po prostu zmienić dietę na bardziej zdrową. Wtedy i nastrój będzie dobry, a zmarszczek – mniej.

„Przyspieszenie metabolizmu po 40-tce zajmie o wiele więcej czasu niż w wieku 25 lat. Dlatego pierwsze wyniki mogą pojawić się dopiero po 10-12 miesiącach. Lecz to na pewno przyniesie Wam radość. Tak, z wiekiem znacznie trudniej jest zmienić swoje przyzwyczajenia, ale to jest konieczne, aby zachować swoja energiczność na długie lata”- powiedział Ninel.

Sekrety wiecznej młodości
Sekrety wiecznej młodości

Kobieta mówi, że ​​w diecie koniecznie musi być twaróg, ponieważ on zawiera dużo wapnia, który odpowiada za „zdrowe kości”. Jak również chude mięso, ryby, warzywa i ser. Ponadto trzeba dbać o dobre nawodnienie organizmu.

Ninel uważa, że życie daje nam wiele opcji do wyboru – wszystko zależy tylko od nas.