Shirley z Los Angeles już nie pierwszy rok pomaga bezdomnym mieszkańcom swojego ojczystego miasta wyglądać pięknie. Każdy weekend, dziewczyna pracuje, robiąc przy tym różne fryzury, strzyżenie, itp dla osób, które nie mają swojego własnego domu.

Ta historia porusza. Pies przychodził codziennie przez 10 lat na stacje po swojego pana

Fryzjerka robi fryzury dla bezdomnych ludzi w Los Angeles

Fryzjerka zaczęła to robić po tym, jak straciła dziecko. Aby wyzdrowieć, postanowiła skupić się na tych, którym znacznie gorzej od niej. Dlatego wyszła na zewnątrz i zaczęła rozdawać żywność biednym. Wielu z nich zaczęło interesować się fryzurą Shirley, ponieważ dziewczyna była przyzwyczajona do farbowania swoich łagodnych włosów w jasnych kolorach.

Widać, z jakim wielkim sercem ona to robi

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Potem dziewczyna zrozumieła, że może zajmować się tym profesjonalnie. Ona otworzyła swój własny, mobilny salon urody i zaczęła jeździć po całym Los Angeles, robiąc przy tym fryzury dla bezdomnych.

TOP-3 historie kobiet, które urodziły po 40. roku życia. Czy żałują, że nie stało się tego wcześniej?

Sama Shirley bardzo dobrze zna, jak to znajdować się w takiej sytuacji, kiedy nie masz grosza, aby kupić sobie, chociażby chleb. Ona twierdzi, że nie wszyscy ludzie są nakromane i alkoholiki, niektórzy z nich poszli na ulicę, bo niczym było płacić na mieszkanie.

Teraz fryzjerka wychodzi na ulicę w każdą sobotę i daruje ludziom szczęście i radość.

Ludzie są szczęśliwe i radosne

Tak samo czytaj o tym, jak Beata Tyszkiewicz zdradziła swój przepis na prawdziwą dame.  Beata Tyszkiewiecz w swoich czasach dobrze korzystała się w uwagi mężczyzn. Śliczna blondyneczka, która profesjonalnie grała wszystkie swoje role, wiedziała jak podbić serca większości osób. O tym możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com