We współczesnym świecie kobiety coraz bardziej zostawiają sobie przjemność w byciu matką. Na pierwszym miejscu przed nimi jest przede wszystkim kariera, rozwój i ich osobowość. Aby mieć dziecko, trzeba do tego bardzo się przygotować. Przecież to jest wielki i poważny krok. Jednak następuje moment, kiedy już pragniesz, potrzymać na rękach swojego malucha. 

Jakie zwierzę jest bratnią duszą twojego znaku zodiaku? Horoskop Indiański zdradza prawdziwą naturę każdego z nas

Teraz nie dla kogo już nie jest dziwną informacją, że kobieta narodziła w wieku 40 lat. Już to jest normalnie. Więc przygotowaliśmy Top 3 historii takich kobiet, które urodziły swoich dzieci po czterdziestkę.

Olha, urodziła w wieku 43 lata

„Gdy nie wiesz, kim jesteś i rodzisz dziecko, jest to najbardziej nieodpowiedzialny czyn człowieka”

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Sama musiała wyjść za mąż jeszcze w 23 lata. Ale przed ślubiem wyjechała do Stanów Zjednaczonych na studia. Kiedy wróciła, zdała sobie sprawę, że zdecydowanie nie jest gotowa na małżeństwo. Po otrzymaniu pierwszego wyższego wykształcenia Olga zaczęła szukać siebie. W 1995 roku rozpoczęła studia na University of Missouri w USA, specjalizując się w dziennikarstwie i public relations. Przez cały czas przed urodzeniem syna Olga pracowała, studiowała, podróżowała, tańczyła, rozpoznawała się jako osoba. Syna urodziła w 43 lata. 

Swetlana, urodziła dziecko w 30 lat

„Do 30 roku życia sam nie ufałbym dziecku”

„Aż do 30 roku życia byłem tak skoncentrowany na życiu dla siebie: podróżowaniu, robieniu głupich rzeczy, zarażaniu się wszystkimi chorobami wieku dziecięcego. Pracowałem i zbudowałem dobrą karierę w tym czasie w Rosji i na Ukrainie, nawiązałem krąg kontaktów, byłem w Indiach i Japonii, spojrzałem na Europę, Azję. Po prostu żyłem i nie sądziłem, że muszę osiągnąć coś przed osiągnięciem pewnego wieku, a potem mieć dziecko ”- mówi Svetlana.

UFO przeleciało nad Polską. Są kadry tego dziwnego wydarzenia

Kiedy miała 30 lat, urodziła syna Lwa. Jej męzu wtedy było 26.

Swetlana S. urodziła pierwsze dziecko w wieku 35 lat

„Nawet nie wiem, czy kiedykolwiek będziesz gotowy na narodziny dzieci”

Pracowała w kampanii finansowej do 28 lat. Kiedy się zwolniła, to wyjechała do innego kraju (sama jest z Rosji). Zdąrzyła mieszkać na Bali, w Ameryce, gdzie poznała swojego męża Nikolasa. Będąc już w ciąży, wyjechała do Kijowa i zaczęłą tam swoje nowe życie. Swojego pierwszego dziecka urodziła w wieku 33 lata.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com