We współczesnym świecie kobiety coraz bardziej zostawiają sobie przjemność w byciu matką. Na pierwszym miejscu przed nimi jest przede wszystkim kariera, rozwój i ich osobowość. Aby mieć dziecko, trzeba do tego bardzo się przygotować. Przecież to jest wielki i poważny krok. Jednak następuje moment, kiedy już pragniesz, potrzymać na rękach swojego malucha. 

Jakie zwierzę jest bratnią duszą twojego znaku zodiaku? Horoskop Indiański zdradza prawdziwą naturę każdego z nas

Teraz nie dla kogo już nie jest dziwną informacją, że kobieta narodziła w wieku 40 lat. Już to jest normalnie. Więc przygotowaliśmy Top 3 historii takich kobiet, które urodziły swoich dzieci po czterdziestkę.

Olha, urodziła w wieku 43 lata

„Gdy nie wiesz, kim jesteś i rodzisz dziecko, jest to najbardziej nieodpowiedzialny czyn człowieka”

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Sama musiała wyjść za mąż jeszcze w 23 lata. Ale przed ślubiem wyjechała do Stanów Zjednaczonych na studia. Kiedy wróciła, zdała sobie sprawę, że zdecydowanie nie jest gotowa na małżeństwo. Po otrzymaniu pierwszego wyższego wykształcenia Olga zaczęła szukać siebie. W 1995 roku rozpoczęła studia na University of Missouri w USA, specjalizując się w dziennikarstwie i public relations. Przez cały czas przed urodzeniem syna Olga pracowała, studiowała, podróżowała, tańczyła, rozpoznawała się jako osoba. Syna urodziła w 43 lata. 

Swetlana, urodziła dziecko w 30 lat

„Do 30 roku życia sam nie ufałbym dziecku”

„Aż do 30 roku życia byłem tak skoncentrowany na życiu dla siebie: podróżowaniu, robieniu głupich rzeczy, zarażaniu się wszystkimi chorobami wieku dziecięcego. Pracowałem i zbudowałem dobrą karierę w tym czasie w Rosji i na Ukrainie, nawiązałem krąg kontaktów, byłem w Indiach i Japonii, spojrzałem na Europę, Azję. Po prostu żyłem i nie sądziłem, że muszę osiągnąć coś przed osiągnięciem pewnego wieku, a potem mieć dziecko ”- mówi Svetlana.

UFO przeleciało nad Polską. Są kadry tego dziwnego wydarzenia

Kiedy miała 30 lat, urodziła syna Lwa. Jej męzu wtedy było 26.

Swetlana S. urodziła pierwsze dziecko w wieku 35 lat

„Nawet nie wiem, czy kiedykolwiek będziesz gotowy na narodziny dzieci”

Pracowała w kampanii finansowej do 28 lat. Kiedy się zwolniła, to wyjechała do innego kraju (sama jest z Rosji). Zdąrzyła mieszkać na Bali, w Ameryce, gdzie poznała swojego męża Nikolasa. Będąc już w ciąży, wyjechała do Kijowa i zaczęłą tam swoje nowe życie. Swojego pierwszego dziecka urodziła w wieku 33 lata.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com