Każda kobieta chciałaby na zawsze zachować młodość i czuć się 18-latką. Jednak jest to po prostu niemożliwe, ponieważ natura działa inaczej.

Świat wymyślił już ogromną liczbę różnych procedur, które faktycznie mogą sprawić, że będziesz wyglądać młodziej na dłużej lub wizualnie usunąć kilka lat.

Sport, odpowiednie odżywianie, zastrzyki upiększające, maseczki na twarz i dłonie, masaże - te i inne zabiegi nie tylko pozwalają kobiecie się zrelaksować, ale także naprawdę odmładzają.

Ale nawet przy tym wszystkim wiek kobiety będzie niemożliwy do ukrycia, jeśli popełni ona tylko jeden błąd - wybierze niewłaściwy kolor włosów.

Istnieją 4 odcienie włosów, które nie tylko zdradzą prawdziwy wiek kobiety, ale także dodadzą jej kolejnych 10 lat.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Popielaty blond

Jeszcze kilka lat temu ten prawie szary kolor włosów był niemalże trendem. Był to kolor, który wiele kobiet chętnie by przefarbowało. Jednak, jeśli zauważyłaś, trend ten bardzo szybko wyblakł i teraz dość rzadko można spotkać kobietę o takiej koloryzacji.

Wynika to z faktu, że odcień ten jest naprawdę bardzo postarzający. Nawet młoda dziewczyna z nim wygląda na zmęczoną, a jeśli chodzi o kobietę w sile wieku, to z pewnością jej nie odmłodzi.

Dodatkowo kolor ten podkreśla wszystkie niedoskonałości twarzy i skóry. Są jednak jeszcze osoby, którym ten odcień włosów będzie odpowiadał - kobieta o wyrazistych rysach twarzy, dużych czarnych oczach i wyraźnej szczęce.

Kontrastujące kolory

Jeśli zobaczysz dziewczynę lub kobietę o kontrastowej karnacji włosów, najprawdopodobniej od razu przyciągnie ona Twój wzrok. Szanse są takie, że nie wzbudzi to w tobie ekscytacji.

Tego typu koloryzacja już dawno wyszła z mody i tylko doda kobiecie wieku. Jeśli nie chcesz monochromatycznego koloru, rozważ bardziej nowoczesną technikę, taką jak balayage. Uzyskasz efekt, który będzie 100 razy lepszy od kontrastowego koloru. Dodatkowo, uzyskasz klasyczne, młodzieńcze wykończenie.

Ciemny brąz

Ciemne odcienie takie jak ten sprawiają, że wyglądasz ciężej. Sprawiają, że wszystkie zmarszczki, linie, kręgi pod oczami i plamy starcze stają się bardziej widoczne. Mówiąc wprost, ciemniejszy odcień to kolor starości.

Uważa się, że z wiekiem lepiej, aby kobiety farbowały włosy na jaśniejsze odcienie, np. na blond. Wtedy wszystkie zmiany związane z wiekiem będą mniej widoczne. Jeśli masz ciemniejszy odcień włosów z natury, to możesz dodać tylko kilka jaśniejszych pasm, które będą w stanie podkreślić ciemny kolor.

Czerwone odcienie

Ten typ koloru włosów nie tylko podkreśli niedoskonałości, ale może też potanieć i sprawić, że będziesz wyglądać prowokująco.

Przy takim kolorze wszyscy wokół zauważą niedoskonałości skóry - zmarszczki, couperose, pigmentację, wysypki. Doskonałym zamiennikiem dla takich odcieni jest ciemny odcień miedzi.

Pisaliśmy również o: Tomasz Lis zamieścił bardzo poruszający wpis. "Życie jest okrutne. Zdrada czai się wszędzie"

Może zainteresuje Cię to: Reakcja Jana Pawła II na pytanie Lecha Wałęsy o wymianę żony zaskoczyła wszystkich. "Jak ty z nim wytrzymujesz"

Przypominamy o: Agnieszka Fitkau-Perepeczko poszukuje zastępstwa dla swojego męża. "Musi być nonszalancko ubrany"