W wieku 81 lat kobieta ma dalekosiężne plany i podzieliła się nawet cechami swojego idealnego mężczyzny.

Choć jestem więcej niż dojrzała, nie miewam depresji, wielkich stresów i wiecznie skrzywionej miny. Nie narzekam na wszystko i wszystkich dookoła... Po prostu cieszę się z tego, co dostaję od losu. I dlatego się nie starzeję - pisała celebrytka jakiś czas temu na Facebook.

Przez lata nabrała dużego doświadczenia i potrafi doradzić wielu osobom, których życie osobiste zmierza w złym kierunku.

Już dość długo żyję na tym świecie i wiele razy słyszałam, jak mężczyźni mówią, że mam w sobie... coś. I zawsze to brałam na pół. Kiedy miałam dwadzieścia, trzydzieści lat, bałam się, że ktoś, komplementując mnie, chce mnie wykorzystać. Teraz już się tego nie boję. Sprawia mi przyjemność, gdy widzę, że obcy panowie oglądają się za mną na ulicy jak za dawnych lat - ujawniła Agnieszka Fitkau-Perepeczko w rozmowie z portalem Echo Dnia.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko ceni sobie wolność.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Jeżeli mam być uległa, to tylko wtedy, kiedy tego chcę, a nie wtedy, gdy ktoś tego ode mnie wymaga - zapewniała w Angorze.

Żona zmarłego aktora uważa też, że każdy ma prawo wyboru.

Uważam, że każdy człowiek rodzi się z własnym rozumem i prawem do dokonywania własnych wyborów. Nic nie można narzucać drugiej osobie na siłę! Kobiety są sprytne i jak chcą coś zrobić, to i tak to zrobią, a ich mężczyźni nigdy się o tym nie dowiedzą - dodała artystka, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat mężczyzn.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko uważa, że mężczyźni to delikatne natury i potrzebują uwagi kobiet.

Faceci są fantastyczni! Tylko nie mogą za bardzo rządzić kobietami. Kobieta powinna pokazywać swojemu mężczyźnie, że jest ważny, potrzebny i wspaniały, ale nie może mu się podporządkować - podkreśliła Agnieszka Fitkau-Perepeczko w Echo Dnia.

O zmarłym Marku Perepeczko powiedziała następujące rzeczy:

Mój Marek był inny. Nigdy nie był próżny, miał zawsze charakter sportowca, grał w koszykówkę, podnosił ciężary. Nie był taki efebowaty, wpatrzony w lustro, poprawiający urodę.. To może robić kobieta. Mężczyzna nie może nosić kolczyków, mieć tatuaży, używać pudru. I nie może za bardzo zwracać uwagi na modę, to jest dla mnie minus. Musi być nonszalancko ubrany w świetne gatunkowo rzeczy, ale tak niepostrzeżenie - podsumowała Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Jak sądzicie, czy ktoś oprócz Marka Perepeczki jest w stanie spełnić te wymagania?

Pisaliśmy również o: Tomasz Lis zamieścił bardzo poruszający wpis. "Życie jest okrutne. Zdrada czai się wszędzie"

Może zainteresuje Cię to: Reakcja Jana Pawła II na pytanie Lecha Wałęsy o wymianę żony zaskoczyła wszystkich. "Jak ty z nim wytrzymujesz"

Przypominamy o: Czy Cleo wkrótce zostanie mamą? Tajemnica wyszła na jaw. "Tego nie da się zaplanować"