Na początku można by pomyśleć, że w życiu znanego prezentera telewizyjnego wydarzyło się coś strasznego, ale nie jest tak źle.

Okazuje się, że celebryta napisał post o swoim psie, który jest jego najlepszym przyjacielem.

Niech mi nikt nie mówi, że nie ma miłości od pierwszego wejrzenia - pisał w kontekście czworonoga Tomasz Lis w grudniu zeszłego roku.

Owczarek niemiecki o imieniu Luter stał się prawdziwym pocieszeniem dla swojego właściciela.

Życie jest okrutne. Zdrada czai się wszędzie. Sekunda nieuwagi i moje miejsce na kanapie jest zajęte. Bezwzględnie wykorzystał świadomość, że wybaczę mu wszystko - napisał na Twitterze zakochany po uszy prezenter.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Co sądzicie o czworonożnym przyjacielu Tomasza Lisa?

Pisaliśmy również o: Sześć fryzur, które poważnie postarzają kobiety. Dodadzą one kobiecie 10 lat życia i podkreślą wszelkie niedoskonałości

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska odkrywa rodzinny sekret. Kim jest jej ojciec i czym się zajmował

Przypominamy o: Czy Cleo wkrótce zostanie mamą? Tajemnica wyszła na jaw. "Tego nie da się zaplanować"