Okazuje się, że podczas programu The Voice Kids doszła do wniosku, że macierzyństwo to wspaniały okres w życiu kobiety.

Bardzo lubię dzieci. Jestem człowiekiem, który ma w sobie bardzo dużo empatii. Dzieciaki to wyczuwają. Ja też lubię z nimi przebywać. Od razu łapiemy kontakt. Mam duży dystans do siebie, więc lubię sobie z nimi żartować. Myślę, że czują się przy mnie bezpieczne - wyznała Cleo w wywiadzie.

Gwiazda tak mówiła o swoich planach związanych z rodziną:

Myślę, że w każdej kobiecie się budzi instynkt macierzyński, natomiast kwestia dzieci to jest bardzo duża odpowiedzialność. (…) Tego się nie da zaplanować.

W jednym z wywiadów Cleo zdradziła też kiedyś, czy założy rodzinę i czy planuje zostać matką oraz w jakiej formie.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Czy chciałabym być mamą? Ostatnio się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje (...) Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu (...) Moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić - wyznała Cleo.

38-letnia gwiazda zdaje sobie sprawę, że być może nigdy nie stworzy pełnej rodziny, ale w takim przypadku może rozważyć adopcję dziecka.

Doszłam do wniosku, że jak może biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuję jakieś dziecko. Ja mam tyle w sobie miłości, że nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą, ale na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich - dodała celebrytka.

Pisaliśmy również o: Sześć fryzur, które poważnie postarzają kobiety. Dodadzą one kobiecie 10 lat życia i podkreślą wszelkie niedoskonałości

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska odkrywa rodzinny sekret. Kim jest jej ojciec i czym się zajmował

Przypominamy o: Piosenkarz Michał Wiśniewski o ciągłym sądzeniu przez ludzi. "Ludzie oceniają mnie przez pryzmat dziecioróbstwa"