Michał Wiśniewski to znany polski piosenkarz, który przez wiele lat królował na scenie muzycznej.

Jednak jego życie osobiste było pełne wyzwań i niepowodzeń, które w końcu doprowadziły go do bankructwa.

W wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek w programie "W moim stylu", artysta otwarcie opowiedział o swoich trudnościach i drodze do powrotu na właściwe tory.

Wiśniewski wyznał, że w pewnym momencie swojego życia stracił wszystko. Jego majątek, który wynosił 35 milionów złotych, został zniszczony przez złe inwestycje i hulaszczy tryb życia.

Ja jestem facetem, który się wziął do pracy i przeżył trudne chwile z przyznaniem się do tego, że odniósł porażkę. Ale dzisiaj mam to za sobą i jestem z siebie dumny. Nigdy o tym nie zapomnę i już tego nie powtórzę. Straciłem wszystko. Przede wszystkim ludzką godność - przyznał gorzko podczas wywiadu.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Bankructwo było dla niego trudnym doświadczeniem, ale z czasem zaczął patrzeć na to jako na szansę na nowy początek.

W trakcie rozmowy z Mołek, Wiśniewski z dumą opowiadał o swoich pięciorgu dzieciach i o tym, jak ważne jest dla niego ich wychowanie. Piosenkarz jest przekonany, że wraz z byłymi już żonami, wychował swoje dzieci na dobrych ludzi.

[quote author=""]Ludzie bardzo często oceniają to przez pryzmat jakiegoś dziecioróbstwa, a my mamy bardzo dobrze wychowane dzieci.

Kolejnym tematem, którym Wiśniewski się zajął, było jego poznanie obecnej żony, Poli. Okazało się, że para poznała się na aplikacji randkowej Tinder, gdzie Wiśniewski stworzył profil z innym imieniem i zdjęciem, aby uniknąć rozpoznania.

[quote author=""]Z Polą poznaliśmy się na Tinderze. To była moja druga randka. Ja jestem zwierzęciem stadnym i nie potrafię żyć sam. […] Samo posiadanie konta na Tinderze, to jest ciekawe doświadczenie, dla kogoś, kto jest rozpoznawalny. Dałem najmniej rozpoznawalne zdjęcie i zupełnie inne imię, bo wychodziłem z założenia, że ważne jest to, co będziemy między sobą komunikować, a nie to, co zobaczymy

Zarówno moje byłe małżonki włożyły w to całą masę pracy, jak i ja, jak i same dzieci. Jestem z tego bardzo dumny. Przede mną kolejne 18 lat, żeby wypuścić kolejne dziecko z gniazda. Mam nadzieję, że mi życia starczy i sił - mówił. [/quote]

Historia Michała Wiśniewskiego jest dowodem na to, że każdy może zmierzyć się z trudnościami i odnieść porażkę, ale ważne jest, aby nie tracić nadziei i patrzeć przed siebie z optymizmem. Michał Wiśniewski na pewno już wie, że życie to nie tylko sukcesy, ale także porażki, które nas kształtują i uczą cierpliwości.

Pisaliśmy również o: Dominika podzieliła się swoimi doświadczeniami w opiece nad dziećmi Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Szczere słowa do fanów

Może zainteresuje Cię to: Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Przypominamy o: Paulina Krupińska podzieliła się rzadkim zdjęciem rodziców na Instagramie. Kogo przypomina bardziej, swoją mamę czy tatę