Dziewczyna w momencie śmierci ojca miała tylko 6 lat. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Okazuje się, że Wiktoria Goszcz rozwija swoją karierę w świecie mody, podążając w ślady swojego zmarłego ojca.

Studiowała także psychologię na prywatnej uczelni i jest pasjonatką tańca oraz pilatesu. Zdjęcia z jej profilu na Instagramie pokazują, że jest piękną kobietą, a jej styl odzwierciedla jej zainteresowania modą.

Wiktoria została także mamą, co skupiło jej uwagę na macierzyństwie. Rodzice nadali jej synkowi imię Stanisław, a Wiktoria często dzieli się zdjęciami z życia rodzinnego na swoim Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

https://www.instagram.com/p/CP5yRHxshY4/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3b83d0c1-3152-4982-815a-3cdcd37c1382

Choć Wiktoria skupia się na swoim życiu prywatnym, w 2018 roku zrobiła furorę podczas pokazu mody Macieja Zienia, prezentując kolekcję Under Pressure. Podpisała też kontrakt z międzynarodową agencją WS Model Agency i pojawiła się na łamach francuskiego Eclair Magazine.

Mam na imię Wiktoria, ale muszę się Wam przyznać, że nie lubię jak się tak do mnie zwraca. Wolę Wika, czy Wiki, jakoś tak bardziej na luzie. Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu. Do tego stopnia, że z dnia na dzień postanowiłam wyrzucić moje badanie magisterskie do kosza i zacząć pracę od nowa. Po 5 latach jestem na ostatniej prostej do otrzymania tytułu magistra psychologii. Poza tym, interesuje się modą i gotowaniem. Od niedawna umiem nawet piec torty. Pomysł na prowadzenie Instagrama o rodzicielstwie, dojrzewał we mnie od jakiegoś czasu. Wiele mam, ojców, psychologów dziecięcych prowadzi profile o podobnej tematyce (sama czytam je nałogowo), ale mimo to chciałabym zrobić to dla siebie, a jeśli Wy przy okazji będziecie mogli z tego skorzystać to będę podwójnie szczęśliwa – pisała.

Mimo że minęło już prawie 20 lat od tragicznej śmierci Waldemara Goszcza, jego córka Wiktoria zdołała odnaleźć swoje miejsce w życiu i świecie mody, a jednocześnie stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Pisaliśmy również o: Dominika podzieliła się swoimi doświadczeniami w opiece nad dziećmi Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Szczere słowa do fanów

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w nowym związku. Kim jest jej tajemniczy partner i jak wygląda ich miłość. "Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem"

Przypominamy o: Paulina Krupińska podzieliła się rzadkim zdjęciem rodziców na Instagramie. Kogo przypomina bardziej, swoją mamę czy tatę