Dziewczyna w momencie śmierci ojca miała tylko 6 lat. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Okazuje się, że Wiktoria Goszcz rozwija swoją karierę w świecie mody, podążając w ślady swojego zmarłego ojca.

Studiowała także psychologię na prywatnej uczelni i jest pasjonatką tańca oraz pilatesu. Zdjęcia z jej profilu na Instagramie pokazują, że jest piękną kobietą, a jej styl odzwierciedla jej zainteresowania modą.

Wiktoria została także mamą, co skupiło jej uwagę na macierzyństwie. Rodzice nadali jej synkowi imię Stanisław, a Wiktoria często dzieli się zdjęciami z życia rodzinnego na swoim Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

https://www.instagram.com/p/CP5yRHxshY4/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3b83d0c1-3152-4982-815a-3cdcd37c1382

Choć Wiktoria skupia się na swoim życiu prywatnym, w 2018 roku zrobiła furorę podczas pokazu mody Macieja Zienia, prezentując kolekcję Under Pressure. Podpisała też kontrakt z międzynarodową agencją WS Model Agency i pojawiła się na łamach francuskiego Eclair Magazine.

Mam na imię Wiktoria, ale muszę się Wam przyznać, że nie lubię jak się tak do mnie zwraca. Wolę Wika, czy Wiki, jakoś tak bardziej na luzie. Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu. Do tego stopnia, że z dnia na dzień postanowiłam wyrzucić moje badanie magisterskie do kosza i zacząć pracę od nowa. Po 5 latach jestem na ostatniej prostej do otrzymania tytułu magistra psychologii. Poza tym, interesuje się modą i gotowaniem. Od niedawna umiem nawet piec torty. Pomysł na prowadzenie Instagrama o rodzicielstwie, dojrzewał we mnie od jakiegoś czasu. Wiele mam, ojców, psychologów dziecięcych prowadzi profile o podobnej tematyce (sama czytam je nałogowo), ale mimo to chciałabym zrobić to dla siebie, a jeśli Wy przy okazji będziecie mogli z tego skorzystać to będę podwójnie szczęśliwa – pisała.

Mimo że minęło już prawie 20 lat od tragicznej śmierci Waldemara Goszcza, jego córka Wiktoria zdołała odnaleźć swoje miejsce w życiu i świecie mody, a jednocześnie stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Pisaliśmy również o: Dominika podzieliła się swoimi doświadczeniami w opiece nad dziećmi Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Szczere słowa do fanów

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w nowym związku. Kim jest jej tajemniczy partner i jak wygląda ich miłość. "Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem"

Przypominamy o: Paulina Krupińska podzieliła się rzadkim zdjęciem rodziców na Instagramie. Kogo przypomina bardziej, swoją mamę czy tatę